Emaily z ukrajiny nabizeni peněz?

Od: Datum: 13.08.13 20:05 odpovědí: 10 změna: 15.08.13 10:39

Dobrý večer, taky vám furt chodi emaily z ukrajiny?mě to chodí snad obden...a pořád dokola to samý pošlete udaje a my vám dáme penize který jsou v bance v Londýně hihi...asi jsi myslí, že češi jsou tak blbý...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 13.08.13 20:19

Dobrý večer, posílají toho miliony a čekají na pár bláznů, kteří se chytí. Asi mají občas úspěch, jinak by to tak vytrvale nerozesílali.

David

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.08.13 20:20

Věřte - nevěřte, ale někteří češi tak blbý fakt jsou.

To mně zase často chodí maily, že mně jakýsi Niki (Jenifer, Georg) posílá jakýsi bonus 100 euro (případně 2400 Kč) (za co?). Stačí kliknout na odkaz...

Jo, určitě! Kliknu a budu se divit i ušima.

doplněno 13.08.13 20:25:

Taky jsem už dostal mail odněkud z Turecka, že kdosi získal hodně peněz, ale nemůže si je u nich uložit. Takže mu mám sdělit číslo svého konta, on tam pošle peníze a pak se o ně rozdělíme. Už mi nevysvětlil, proč se obrací zrovna na mě a proč mi věří, že bych se o ty případné peníze na svém kontě s ním měl následně dělit. *smich*

Datum: 13.08.13 20:30

začalo mi poslední dobou chodit přesně to stejné. Co mě se*e nejvíc je, že centrum mail naprosto ignoruje, když ten stejný mail od stejného odesílatele i po desáté "nahlásím jako spam"... vesele to chodí pořád dál do příchozích, grrrr *bum*

potom mi ještě chodí "Powiększ Penisa Nawet o 7 CM!" *smich*

Od: samuella
Datum: 14.08.13 12:07

s tím penisem to mě chodi taky...ty maji fakt dost...*smich*

Od: samuella
Datum: 14.08.13 12:09

kdo vám dneska dá jen tak penize zadarmo, ty lidi museji být pořádně blbý...kort když tam je zadej číslo vašeho učtu to už se musím smát...*smich*

Datum: 15.08.13 10:39

no, mě by zajímalo, co udělají, když jim dám číslo účtu, k čemu jim bude? tím myslím, jak ho můžou zneužít?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.08.13 12:12

Tedy já jsem počítačový analfabet (díky radám zdejších rádců, hlavně Ládi už ne tak úplně) a aby nevyžádaná pošta padla do spamu to umím i já. Vůbec tyto emaily nerozdělávám a hned je mažu, ano spousta emailů chodí i mě ale netuším, co mi v nich píší.

Datum: 15.08.13 10:19

Jasně, jenže ono to přijde vždycky z jiné adresy a pozmněněným textem. Takže vymyslet filtr, který by to chytil všechno je trochu složitější.

Od: buss®
Datum: 14.08.13 12:36

Někteří jsou skutečně blbí, dycky někdo na sliby peněz naletí chamtivě.

Datum: 15.08.13 10:29

Chtějí z vás udělat bílého koně na praní špinavých peněz, který chtějí legalizovat z trestné činnosti ze zámoří a západu Evropy. Neboli vy to stejnak časem ods*rete za ně pokud budete souhlasit :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.