Násilí a vyhrožování - promlčení

Od: Datum: 13.08.13 19:31 odpovědí: 2 změna: 14.08.13 07:12

dobrý den

chci se prosím zeptat, jak dlouho trvá promlčecí doba trestného činu, konkrétně dost závažného domácího násilí spojené s výhrůžkami fyzickou likvidací . došlo i na použití zbraní , pachatel vše popřel a vyhrožoval dál s tím že pokud to oznámím, zabije mně .

děkuji

Milena


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 13.08.13 21:49
avatar

Dobrý den, podívejte se viz odkaz. Jsou tam nějaké informace, které hledáte. Zdravím!

http://www.azyl-lisa.cz/testn…ce/promlceci-doby-trest-cinu/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.13 07:12
avatar

Bude trvat tak dlouho, dokud u něj budete a dokud mu to všechno budete věřit a bát se ho. Dokud se nepochlapíte a neodejdete nebo ho nevyhodíte. Hlavně, dokud nepřemůžete strach a nezačnete se bránit. *hej*Ani rodina, ani přátelé, ani policie, ani soud, ani vůbec nikdo s tím nic nezmůže, pokud se vy nepostavíte sama. Ne pláčem a prosbami a věčným odpouštěním. Ale razantním postojem, nejlépe se zaťatou pěstí. *hej*Vzpamatujte se! Začněte přemýšlet a vzpomínat! Znáte nějaký případ, že by agresívní člověk přestal? Že by ho něco nebo někdo změnil? Že by ho láska nebo trest napravil? Zvláště pak, když je v tom alkohol. Vím to z vlastní zkušenosti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.