Měření přístrojem Max pulse

Od: Datum: 13.08.13 13:39 odpovědí: 1 změna: 16.08.13 10:31

Lékárna invest pořádala akci pro seniory, kde na přístroji Max pulse byl zjištěn stav a pružnost tepen, srdeční výkon průchodnost cév, tep srdce, atd. (Je mi 56 let) Všechny hodnoty mi vyšly dost špatné Typ 5 - což zn. zhoršující se cirkulace i stav cév.Kolegyně, která na tom byla se mnou (62 let) měla výsledky velmi dobré - cévy vpořádku. Při ukázání výsledků u obv. lékařky, která se na to podívala mi jen řekla, že neví do jaké míry je to komerce a víc ji to nezajímalo.Nemáte s tímto měřením tímto přístrojem někdo zkušenosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.13 10:31
avatar
Na té akci by měly vyjít všechny výsledky a všem účastníkům špatně! Účel je dosažen, a můžeme začít strašit účastníky jejich špatným zdravotním stavem a přesvědčovat je o tom, že námi nabízené přístroje jsou pro ně to pravé!
Byl jste za obětního beránka, a výsledky kolegyně Vás měly ukonejšit, že přístroj je O.K.
Dejte na měření lékaře, ten má přístroje většinou v pořádku a nemá až tak velký zájem na kšeftě. Jaké výsledky má kolegyně u normálního lékaře?
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.