Manželka mi řekla, že mě nemiluje

Od: Datum: 13.08.13 13:10 odpovědí: 9 změna: 13.08.13 17:24
Ahoj právě doma prožívám peklo moje žena mi po 17letech manželství řekla,že mě nemiluje a že ke mně nic necítí ,byla to pro mě velká rána nekouřím,nepiju,nechodím nikam,jen z práce domů a to je všechno byly jsme si i největší kamarádi,máme 4 děti,po pár dnech přišla a povídá,že to tak nemyslela že mě má pořád ráda,ale já mám zlomený srdce nevím jestli to pochopím.poraďte
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 13.08.13 13:15

Ahoj, buď to řekla v afektu a nemusela to myslet vážně, nebo to myslela vážně a pak ji po pár dnech došlo, že to není pravda. Mohlo Vás to zranit, ale nemusí Vás to zabít.

David

Ohodnoceno: 0x

Od: hopper
Datum: 13.08.13 13:32
Ano prožívám peklo v tom smyslu,že jsem nic netušil a nic k tomu nenasvědčovalo , z afektu to nebylo normálně jsem přišel z práce a bum .
Datum: 13.08.13 13:18

Prožíváš peklo? Tak proč si ho sám vytváříš? Vycházej z toho, jak se k tobě chová. Každý z nás občas plácne nějakou blbost a je jenom na tom druhém, jak si to přebere.

Ohodnoceno: 1x

Od: roba
Datum: 13.08.13 13:46

Ani já někdy nemám na muže "náladu" a napadají mně různé myšlenky,někdy ze vztahu jsem unavená.A mívám chuť ho občas pořádně praštit-ale protože se těší dobrému zdraví,tak jsem to neudělala.Nemusela mít náladu,může jí něco vadit a ulevila si bez přemýšlení.Možná jste ji něčím vytočil a plácla něco,co ani nechtěla.Tak se z toho nesypte,jde o nic.

Od: wamp®
Datum: 13.08.13 14:04

Milý pane,můžete nám prosím prozradit při jaké příležitosti Vám to řekla?To je poměrně důležité,zda v záchvatu zlosti,či naprosto v klidu-a od toho se odvíjet*hej*Nechci Vás strašit,ale třeba může mít milence,nebo třeba má zálusk na někoho...A víte,že člověk ve vztahu to nemá jednoduché?:DMusí se stále cosi nového vymýšlet,chodit např.tančit na zábavy,do kina,jezdit na výlety,na dovolené...Zkrátka vztah se musí utužovat,to,že nekouříte,nepijete a nikam nechodíte je sice hezké-ale,možná,že to také není dobré,že sedíte stále doma,promluvte si s ní o tom,co by ráda;)Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 2x

Od: mowla*
Datum: 13.08.13 14:22

"Zlomit si srdce" na základě babského žblebtu, no - na rovném chodníku si taky lze zlomit nohu...

Nemůžu si pomoct - celý ten dotaz na mne působí tak, že - psal-li jej, vážně myšlený, cca čtyřicetiletý chlap, měl by vážně uvažovat o návštěvě psychologa, potíže se budou zhoršovat. Takže neváhej.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.08.13 14:34

To bude ta známá věc, že chlap má ženskou rád, nemusí o tom mluvit a stačí mu žít po jejím boku klidně léta ve vegetativním něměnném stavu a není žádný poblém. Kdežto ženská potřebuje lásku, a to že ji někdo potřebuje vnímat aktivně. Že to u vás po 17 letech nebude nějaký žhavý vztah a ani manželské hrátky už neprobíhají 3 x denně je celkem jasné. Do teď manželku drželo nad vodou alespoň to, že ji potřebovaly děti. Myslím, že pokud chcete předejít problémům, tak budete muset tu zatrplost a zklamání překonat a vyvinout nějakou vyšší pozitivní aktivitu směrem k manželce (i dětem, tohle ženské velmi vnímají), třeba naplánovat nějakou zážitkovou dovolenou, dopřát manželce nějaké potěšení.. Kdy jste jí naposledy řekl, že se vám líbí a že vás přitahuje? Po tolika letech dřiny kolem děcek a možná i v práci, mládí a krása pryč před ní kdovíjaké perspektivy nejsou, to jí na psychice nedodá. Také si nepřipouštějte, že by manželka třeba uvažovala o někom jiném, pokud se překonáte, tak ve výhodě díky těm letům jste určitě vy. Musíte to být vy, kdo jí zvedne náladu a sebevědomí, ne někdo jiný, to by pak mohl být problém.

Ale předpokládám, že tohle všechno po 17 letech víte sám.

doplněno 13.08.13 15:15:

Jinak někdy stačí málo. Když přijdete z práce, tak ji neminout jako kus nábytku při cestě k PC a vyřízení mailů, ale dát jí úsměvem a polibkem najevo, jak rád ji po celém dni vidíte a aspoň chvíli si s ní povídat a zajímat se o její starosti a problémy (a opět o děti). Ano, někdy má člověk dost dalších "důležitějších" starostí a není to třeba lehké, ale co si budeme povídat, to že jí nasloucháte se dá v nouzi po nějakou dobu vhodným pokyvováním a říkáním "hm hm" úspěšně předstírat. :)

Také povzpomínejte, není něco, o co vás již dlouho neúspěšně žádá (vymalovat pokoj, opravit kapající kohoutek, nový koberec zničený od dětí..), čím byste ji potěšil?

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.08.13 16:53

si vzpomínám na starý Renčínův vtip, kdy chlap povídá manželce :

Co ti mám pořád povídat? Všechno jsme si řekli na jaře v sedmačtyřicátém.

Není váš problém právě tady? Kdy jste naposledy svoji ženu kousnul do zadku a řekl mňam?

Od: arwi®
Datum: 13.08.13 17:24

Myslím,že vaši ženu začalo pálit dobré bydlo,protože si je vámi moc jistá.Asi je chyba,že nikam nechodíte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.