Více direk v uších

Od: Datum: 12.08.13 20:00 odpovědí: 23 změna: 16.08.13 10:13

Hezký večer všem!

Chci se zeptat na Váš názor co si myslíte o více dirkách v uších? Nechci tady s tím otravovat, když Vám to může být uplně jedno kdo co má v uších ale mě to opravdu zajímá. Nedávno jsem si udělala druhou dirku do pravého ucha a premýšlím ještě o jedné, hodně mě to láká ale nevím jestli to už nebude moc... Je mi téměř 16 let a podle mě je to lepší než mít piercing. Co si o tom myslíte mám si udělat ještě jednu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.13 20:29

No je to skutečně jen Vaše věc, ale moje dcera má (měla) v uchu dírky 4 a nosila v každé jinou náušnici. Před rokem se vdala a abych řekl pravdu, netuším, co a jestli vůbec něco tam nosí dneska. Já osobně bych to ale určitě nechtěl *smich*.

doplněno 12.08.13 20:30:

Ono mi už taky není 16, že jo. :(

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.08.13 20:42

Hezký večer. Já si o tom myslím, že je to jen a jen Vaše věc. Pokud se Vám to líbí, mějte dírek třeba pět. Tři nosí kde kdo a také je jim to jedno. Nikdo se nad tím v dnešní době zase tolik nepozastavuje. *nevi*

doplněno 14.08.13 08:42:

Dle obrázku to vůbec nevypadá nevkusně. Naopak. Takže buď u tohoto zůstat, nebo pokud ještě jednu, pak souhlasím s názorem, že něco maličkého, aby se to pěkně sladilo. Ale pohoršujícího na tom opravdu nic není. Máte dobrý vkus, dle mého soudu. I když se třeba najdou i odpůrci, ale ti se najdou vždycky u všeho a všude. :)

Ohodnoceno: 2x

Od: elfik
Datum: 13.08.13 11:14

No já právě nechci aby to půspbilo nějak nevkusně nebo tak...

Datum: 14.08.13 16:51

Děkuji a tak jasně všem se holt to samé líbit nemůže, ale jsem ráda, že někomu se to též líbí. :)

Datum: 12.08.13 21:18

"podle mě je to lepší než mít piercing."

Ale vždyť to JE piercing.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.08.13 11:05

Ale já myslela ty co jsou do nosu nebo do jazyku.

Datum: 12.08.13 23:06

Záleží na tom, jak chceš působit na své okolí (na celkovém vzhledu, stylu oblékání apod.) :) Velmi jemné slečny většinou nosí v každém uchu náušnici jednu a spíš menší. Já třeba náušnice nenosím vůbec, a kdybych si chtěla nějaké pořídit, asi bych sáhla po nějakých výraznějších a větších (a to bych neřekla, že jsem nějaká dračice, prostě mám ráda takový "orientální" styl). Je to opravdu hodně individuální. Každopádně nemyslím, že by víc dírek v uchu někoho pohoršovalo.

Datum: 13.08.13 11:09

No já už totiž nechci působit jako jemná slečna ale ani jako nějaká rebelka jelikož teď půjdu na střední zaměřenou na právní administrativu a tam to bude asi nevhodné... prostě chci něco mezi. A děkuji za názor.

Datum: 13.08.13 06:59

V ušním lalůčku je řada nervových zakončení. Proto, když se dírka udělá neodborně, může se leccos nevratně poškodit. :( Navíc se mi nelíbí, když někomu z uší visí kde co, třeba i nevhodně nakombinované. Ono se říká, že v jednoduchosti je krása. Ale jak už tady podotkl Magdon, také mi už dávno není 16 a každý z nás má jiný vkus. Co se jednomu nelíbí, z toho druhý může být nadšen. Takže záleží jen na Tobě, budeš to nosit Ty. Za mě ale - NELÍBÍ. Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.08.13 11:13

Ano taky jsem o tom slyšela ale prý je šance docela malá, že se do toho nervu trefí a já jsem to dělala u kosmetičky, která se tím zabíva. Moje máma si kdysi udělala druhou dirku sama doma jehlou a taky to má v pořádku ale hlavně, že u mě z toho moc nadšená nebyla, když jsem si to udělala :D A děkuji za názor.

Datum: 14.08.13 15:26

Prý je tam taky spoustu akupunkturnívh bodů a čím více dírek, tím větší pravděpodobnost, že se do nějakého trefím. Já sice nevím, jestli mám akupunktuře věřit nebo ne, nicméně na tuto věc upozorňuji.

Datum: 13.08.13 11:18

Je to hnus, ale jinak je to každého jeho věc, pokud o to stojí. Totéž piercing.

Datum: 13.08.13 16:34

Klíďo:) Po dlouhé době (a dlouhé touze) jsem si nechala píchnout druhou na letošním Masteru:) A přibude určitě ještě jedna, protože se mi to líbí.

Výhoda je, že narozdíl od obočí, brady apod. dírky zarostou a nezbude jizva (pokud si do ucha nedáš takový ten trapný roztahová).

doplněno 13.08.13 16:38:

Btw - někdo tu psal o jemných slečnách... to já sice moc nejsem, ale náušnice mám jemné, elegantní, a právě kvůli sladěnosti jsem si vybrala piercing ve tvaru malého čtverečku posázeného kamínky Swarovski. Elegance sama;)

Kamarádka má na různých místech jednoho ucha hned sedm piercingů. Jednu činku, pak kroužek zakončený hroty, tři kuličky v barvách semaforu, stříbrnou berušku... zaprvé to k sobě neladí a zadruhé už se mi to vůbec nelíbí.

doplněno 13.08.13 18:02:

V tomto případě bych se další fakt nebála:) A dala bych ještě menší, aby to šlo pěkně popořadě;).

Datum: 13.08.13 18:00

No mě se to také líbí :) a ne roztahovák určitě nechci vypadá to opravdu hrozně. Já mám taky naušničky něžné a proto právě nevím jestli se tam bude hodit ještě jedna další. Zatím to vypadá takhle - viz. obrázek

Datum: 13.08.13 20:18

Vypadá to pěkně a jemně. :)

Datum: 13.08.13 21:22

Děkuju a co myslíte mám to nechat takhle?:)

Datum: 13.08.13 23:09

Já bych to tak asi nechala, aby to zas nebylo přeplácané. Takto to vypadá dost dobře. :) Pokud bys opravdu chtěla ještě jednu, tak jedině nějakou úplně malou nad ně - jak píše martinaa.

Ty náušnice jsou s kamínky (štrasové)? Pokud ano, tak to z mého pohledu nemá chybu.

Datum: 14.08.13 14:03

No já jsem totiž ještě nikde neviděla, že by byli nějaký ještě menší... Ano jsou :)

Datum: 14.08.13 16:03

Asi bych to tak nechala - teď je to moc pěkné, a potom by se výsledný dojem mohl pokazit. :)

Datum: 14.08.13 16:48

Ok tak teda moc děkuji za názor a za tip. Nechám si to tedy zatím tak jak mám :))

Od: fifi*
Datum: 15.08.13 12:19

Já tam tu třetí mám a vypadá to moc pěkně, není to přeplácané

Datum: 15.08.13 20:48

A vy to máte taky po pořadě nebo jak?

Od: fifi*
Datum: 16.08.13 10:13

Ano, popořadě, od největší pecky po nejmenší, dají se sehnat opravdu drobounké pecičky...Vypadá to moc pěkně, pokud si tam nedáte nějaké bodáky nebo podobné hnusy, tak myslím, že to nijak nevhodně nebo "vyvrhelsky" ;)nevypadá

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.