Skladovací prostory zkušenosti

Od: Datum: 12.08.13 12:31 odpovědí: 6 změna: 12.08.13 13:41

Dobrý den,

rozjíždím se svým synem nové podnikání (e-shop s centrálními vysavači) a potřebujeme do začátku sklad. Prostory doma nemáme a přece jen to chce nějaké skladové zásoby, než vše objednávat na poslední chvíli. Proto bych se vás chtěl zeptat zda máte zkušenosti se skladováním, které nabízí různé společnosti. Jsme z Humpolce a do Pelhřimova je to, co by kamenem dohodil.

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.13 12:42

Na začátku bych to zkusil bez skladu. U podobného zboží lidem nevadí týden počkat. Jinak se vám snadno stane, že budete mít plný sklad zboží o které není zájem a to o které bude největší zájem budete neustále doobjednávat. Ty peníze co byste vrazili do zboží dejte do začátku do zpracování a propagace shopu.

.

Nejdřív bych si na vašem místě vyzkoušel o co bude zájem a až po nějaké době fungování eshopu bych uvažoval co vzít na sklad. Budete pak mít i lepší představu jak velké prostory potřebujete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 12.08.13 13:01

Souhlasím s radou brát na sklad jen to o co je zájem. Z vlastní zkušenosti jsou nároky na rychlost dodání u zákazníků poměrně velké takže mít vlastní skladové zásoby znamená konkurenční výhodu. Pro začátek bych zkusil pronajmout nějaký sklep nebo garáž. http://www.sreality.cz/detail…/garaz/pelhrimov--/1493791580

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.13 13:22

Je to různé. Prodával jsem třeba zboží, u kterého byla dodací lhůta měsíc - a lidem to nevadilo. Prostě to skutečně tak dlouho výrobci trvalo a jinde to ani levněji sehnat nešlo. (pro jistotu - šlo o českého výrobce a nikoliv čekání než dorazí balík z Číny)

Na druhou stranu je plno zboží, kde je podmínkou aby to prodejce poslal nejpozději následující den po objednání, jinak si to zákazník koupí jinde.
Zrovna u zboží které má tazatel v plánu prodávat není IMHO odeslání ihned až tak důležité.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 12.08.13 13:41

Skutečně záleží na tom jak velká konkurence v daném oboru je. Já mám eshop s RC modely a žel nejsem na trhu sám takže mou výhodou je velký sklad a okamžité dodání. Samozřejmě třeba u dílů které nabízím pouze já si zákazník počká i půl roku a je štastnej že jsme mu je dodali...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jh11
Datum: 12.08.13 13:04

e-shop a sklad?

To jde proti sobě a trendu just in time.

Chtělo by to nastudovat nové trendy v e-shopech Affiliate provizní programy apod.

Problém e-shopů tkví jinde, v propagaci v registraci do porovnávačů cen (heureka apod)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 12.08.13 13:08

Nemyslím, že nějaký začínající podnikatel uvažuje o tom - mít sklady cca 15 - 20 km daleko a o tom, že tam bude skladovat tuny zboží na paletách. *)

doporučuju pro skladování využít skoro libovolnou prostoru v místě - prostoru, kterou budeš moci použít skutečně jako sklad, nejen jako překladiště palet...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.