Jenom pár sekund bez ochrany

Od: Datum: 12.08.13 16:33 odpovědí: 10 změna: 14.08.13 09:11

Dobrý den, mám takový dotaz. S partnerkou jsme se jednou nějak neudrželi a bez kondomu i prášků jsem do ní jednou vnikl. Bylo to jen asi na 3 sekundy. Hned, jak jsme si to uvědomili jsem ho vyndal, stejně se ale bojím jestli nemůže být těhotná, když to bylo 1 den po ovulačním cyklu. Poraďte prosím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 12.08.13 16:48

Myslím,že tři sekundy by klidně mohly postačit.Jinak,my nejsme v tomto rádcovství kompetentní,to spíše matička příroda;).

doplněno 12.08.13 16:57:

Jejdá,to jsem se asi unáhlila*hi*Vy píšete,že jste do ní vnikl,a ejakulace byla?Pokud ne,tak mimino nebude*smich*

Ohodnoceno: 0x

Od: davidp*
Datum: 12.08.13 16:50

Dobrý den, myslím, že mužete být klidný. Lidé se nerozmnožují pouhým dotykem pohlavních orgánů. :)

David

Ohodnoceno: 1x

Od: hop®
Datum: 12.08.13 16:54

Je to velmi nepravděpodobné, ale 100% je vždycky moc...

Datum: 12.08.13 17:02

Stačí jenom kapka a do roka to capká. Byla kapka?, nebyla kapka? Překvapuje mě, že ten co cosi ví o ovulačním cyklu, položí tak stupidní dotaz.

Od: jh11
Datum: 12.08.13 17:05

To kam jste vnikl není mikrovlnka

za minutu hotové.

Děti myslím nenosí čáp

ale vznikají spojením spermie a vajíčka.

Vámi udané údaje tedy nejsou dostatečné.

Datum: 12.08.13 17:57

Pokud jsi byl vzrušený, mohl penis vyloučit tvz. kapky lásky - tekutinu, která se uvolňuje během vzrušení a dráždění.

Tato tekutina bohužel obsahuje spermie, je jich málo, jsou jsou tam. Tudiž 3s průnik by mohl teoreticky stačit k tomu, aby se možné existující spermie ze špičky penisu přesunuly do pochvy a dále. Je to nepravděpodobné, ale ne 100%.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.08.13 20:37

Neplašte se, kdyby to šlo tak jednoduše, už by se lidi na zeměkouli nevešli :). Ovšem 100% jistota v tomhle "oboru" není nikdy. Leda snad sklenice vody. Ne před stykem, ani po styku, ale místo styku. Nebo tabletka acylpyrinu - žena pěkně mezi kolena a pevně držet. :D

Od: aaaaaa*
Datum: 12.08.13 22:08

ale to je divná rada, pak je to mnohem těsnější a tedy i rychlejší.

Pro tazatele: šance je asi tak 0,001%, ale jistotu budeš mít tak za 6 týdnů

Od: davidp*
Datum: 13.08.13 16:12

Když tak dejte vědět, jak nakonec tento experiment dopadl :).

Já bych byl velmi překvapen, kdyby se něco urodilo.

Od: jirkaa*
Datum: 14.08.13 09:11

Napíšem, zatím, jsem ale stále ve strachu, protože partnerce se prý zpozdila menstruace, ale snad to bude něčím jiným .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.