Koloidni stribro na zanet mocovych cest

Od: Datum: 10.08.13 21:37 odpovědí: 10 změna: 29.05.15 22:31

Chci se zeptat, zda mate nekdo zkusenosti s uzivanim koloidniho stribra a zda by mohlo pomoci pri zanetu mocovych cest.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.13 10:11

Proč Vás napadlo léčit zánět močových cest zrovna koloidním stříbrem? Že ten název zní dobře? Co si já pamatuji, tak koloidní stříbro používali akorát v jednom filmu proti upírům :)

Že máte zánět močových cest - to víte jak? Diagnostikoval Vám ho lékař? Potom by Vám i ten lékař měl předepsat něco účinného na tento problém. Jestli jste si ho diagnostikoval sám, je možné, že se pletete a máte ve skutečnosti něco jiného.

Asi nejlepší pro Vás bude si o tomto problému přečíst něco na internetu:

http://nemoci.vitalion.cz/zanet-mocovych-cest/

S koloidním stříbrem pro vnitřní použití raději neexperimentujte, protože se ukládá v organizmu a můžete potom dopadnou velmi nepěkně, viz. wikipedie:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Koloidn%C3%AD_st%C5%99%C3%ADbro

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.08.13 10:19

Se zánětem močových cest jsou i lékaři velmi opatrní. Vždycky chtějí moč a krev a až pak napíší antibiotika. ;)Megacruiser vám to napsal velmi správně. Kapku může pomoci urologický čaj, z lékárny. Lékárny u velkých obchodních řetězců mají otevřeno i o víkendech. Ale čaj nevyléčí, jen pomůže. Bez lékaře a antibiotik se neobejdete! Toto je nejen bolestivé, ale nebezpečné onemocnění! *hej*Se skleničkou ranní moči, nalačno, hned ráno k obvoďákovi. Stihne laboratoř a v úterý napíše antibiotika.

Ohodnoceno: 0x

Od: pavlamacounova
Datum: 11.08.13 10:38

Co se týče zánětu močových cest,tak pokud ho opravdu máte,vykašlete se na stříbro,vždycky někde něco napíšou a všichni se můžou strhat a léčí s tím snad všechno možný.Kupte si tinkturu lichořeřišnice, je to přírodní antibiotikum, a při problémech si každou hodinu šoupněte 10 kapek.Podpořte čajem,ale urologický je na nic,ten jenom proplachuje,lepší je URCYSTON.Máme s tím velice dobré zkušenosti.

Datum: 11.08.13 10:57

diky za odpovedi, prave ze sem pred mesicem zanet mocovych cest mel (potvrzeno doktorem). Lecil se antibiotiky, pil hodne uro-caju a prirodnich antibakterialnich produktu, temer zdvojnasobil pitny rezim,

Ovsem moc je stale trosku kalna, pouze malo, dost se to zlepsilo, ale stale to neni idealni bych rekl. A k tomu vcera sem si delal test a opet mam male stopy leukocytu v moci. Proteiny, nitraty i hematurie jsou negativni. Citim se celkove velmi dobre, ale od doby co sem to prodelal se nemuzu zbavit takovych nepatrne zvlastnich pocitu v podbrisku (pred tim prvnich zanetem jsem nic takoveho nemel). Je mozny, ze stale dozniva ten predesly zanet..?

Stribro me napadlo, protoze jsem o tom dost cetl, i o jeho mechanismu a celkem me to zaujalo. Proto se ptam na zkusenosti. Nerad jim jakekoliv antibiotika, kdyz nad tim uvazuju tak az do teto doby jsem antibiotika nemel vice jak 10let a celkove se i moje imunita zlepsila. Prave pred temi 10-15lety jsem mival casto zanety prudusek, nacez jsem byl vzdy na antibiotikach. Lekari si v te dobe vetsinou jenom poslechli dychani, podivali se do krku a hnedka predepsali vysokospektralni antibiotika, coz podle me neni spravne. Pred mesicem mi delali i mikrobialni test moci, doktor mi predepsal antibiotika Nitrofuran Sandoz, ktere mi znatelne pomohly, ale mam podezreni, ze se mi to mohlo vratit, ci ne uplne dolecit. Antibiotika jsem dobral vsechny presne podle pokynu lekare.

A prave co sem cetl o koloidnim stribru, tak jsem zatim nenarazil na jakoukoliv negativni reakci, prave naopak. Ovsem nikde jsem zatim nenasel zminku o tom, ze by se mohlo pouzit na zanet mocovych cest.

Datum: 11.08.13 11:03

Slyšela jsem o několika lidech s problémy jako vy. A vždycky se ukázalo, že se jednalo o nějaké šílené bakterie, které se jen tak nedaly vybít. Musíte se obrnit trpělivostí a na lékaři žádat pečlivější vyšetření a doléčení.*hej*

Datum: 11.08.13 11:18

nejspis sou to nejaci poradni zmetci (vzdycky si vzpomenu na byl jednou jeden zivot, jak ty zly bakterie delaly vsude bordel :)

nebyl sem nemocnej ani beznou rymou vic jak rok, moje imunita je dost silna po tom co sem prestal prakticky chodit k doktorovi a prestal sem se nechal pumpovat antibiotiky, ale s timhle uz sem musel. A vypada to, ze asi radeji znovu zajdu, i kdyz se cejtim mnohem lip nez pred mesicem. Myslim, ze mesic je dostatecna doba na doleceni, ale stale se 100% necejtim.

doplněno 11.08.13 11:19:

proto me napadlo i to stribro, protoze sem zkusil snad vsechno co znam a je dostupne.

Datum: 11.08.13 11:57

Kazdopadne ti neublizi, pokud to nevypijes po litrech. Je to udajne silne antibiotikum a hlavne nenarusi vnitrnosti a organismus jako prasky. Jen s tim pouzivanim nevim. Podivejte se a poptejte se na forum na strankach upramene.cz

Hodne stesti s lecbou.

Datum: 11.08.13 12:03

Dobrý den s koloidním stříbrem máme velice dobré zkušenosti. Léčime s tím snad vše kromě zlomené nohy..*smich*. kdysi jsme ho kupovali,pak jsme si koupili přístroj na výrobu a děláme si ho sami. Sice ted spíše pro přátele,ale ano,já bych Vám to doporučil,ale jen v případě že nejste na ks alergický.Poznáte to tak,že si nalijete,namažete trošku ks na zápěstí a pokud se Vám do 30 min neudělá rudý flek,můžete jít do toho. otázkou je,kde ho seženetev jaké jakosti a v jaké síle.Samozřejmě že se najdou lidé,kteří nad tím ohrnou nos nebo to pohaní,chápu to,také jsem tom nevěřil a dlouho zvažoval zda do toho jít,ale nás to vyléčilo,naše děti také,hodně našim přátelům to pomohlo a šli do koupě tphp přístroje také,naše známá lékařka si to od nás bere také. Záleží jen a jen na Vás.viděl bych to u Vás na 3x denně 5 ml o síle 20 ppm,proplachovat 3 min v ústech a pak polknout. Ale jen pokud nejste na ks alergický. pokud chcete více info,tak prosím do vnitřní pošty.

Datum: 12.08.13 17:13

já brala koloidní stříbro na gynekologické problémy..je takové hořké.. no nevím,jestli mi pomohlo to nebo něco jiného, zkoušela jsem toho více.. každopádně se tím neuškodí:)

Od: zuleika
Datum: 29.05.15 22:31

Popravdě ani nevím, na co koloidní stříbro je a jestli se dá použít na zánět močových cest. Produktů je hodně, takže záleží na tom, co komu vyhovuje. Já mám dobré zkušenosti s urovalem od valosunu. Když jsem měla poprvé zánět močového měchýře, tak mi jej poradili v lékárně, uroval mi do dvou dnů zabral a od té doby se k němu vracím, pokud je potřeba. Pokud mi něco vyhovuje, tak nezkouším zase něco dalšího. Zůstávám u osvědčených věcí.
No a taky jsou na zánět perfektní brusinky - sušené, doplňky z lékárny s extraktem, džusy, čaje.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.