Přítelkyně v pronájmu

Od: Datum: 09.08.13 12:18 odpovědí: 10 změna: 09.08.13 16:42

Ahoj všichni! Cca měsíc chodím s jednou slečnou, která se chce přestěhovat kvůli práci - to je ok, jde do stejného města, jako mám já VŠ. Horší je, že chce bydlet v podnájmu, který našla na inzerát (já bydlím na kolejích, které už mám rezervované se známými z minulých let), a kde už bydlí nějací 2 jiní chlapi - jak byste to řešili? Dost mě cuká, že bych se s ní rozešel, sice je slečna hrozně fajn, ale myslím, že tohle by mě dost žralo...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.08.13 12:22

S holkou chodíš měsíc a už s ní chceš bydlet? No dobře, proč ne. Promysli si, zdali je důvod k rozchodu to, že si bude brát podnájem, není důvod k rozchodu jiný? pokud to necítíš, ukonči to. Ono když si řekneš, že to přejde, nebo že to nějak bude, tak dobrý, pár týdnů, měsíců to bude dobrý, ale pak to spadné :D

Ohodnoceno: 0x

Od: ria®
Datum: 09.08.13 12:25

Myslím, že nechce bydlet s ní, jen nemůže přenést přes srdce, že bude bydlet se dvěma chlapama *ee* myslíš, že se tam budou dít každý večer orgie? :D.. to těžko.. Překousni to..

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.08.13 12:35

existuje jedno pravidlo.

Když si sám pro sebe kladete otázku : Miluji tuto ženu?

Pak je odpověď vždycky : NE.

No a jak vaši situaci řešit? Najděte vaší hrozně fajn slečně jiný privát, kde 2 jiní chlapi nebydlí.

Datum: 09.08.13 12:36

Zdravím. Pokud Vám to vadí a nedokázal byste toto překousnout, proč hned rozchod? Pokud Vám na ní záleží, promluvte si s ní o tom na rovinu a nabídněte jí pomoc při shánění jiného podnájmu. Ono to v dnešní době tak jednoduché není a řešit věci, když se mi něco nelíbí ihned rozchodem, je ta pohodlnější cesta (pro Vás). Jen můj názor, sám musíte vědět co chcete...

Datum: 09.08.13 13:53
Tak ona bude bydlet se dvěma chlapama a ty jsi z toho hin. Aní trochu jí nevěříš a žárlíš. A nebo závidíš těm chlapům že s ní budou bydlet a ty ne. Ani žárlivost ani ta závist není nic, co by dlouhodobému vztahu nějak prospělo.
Ohodnoceno: 1x

Od: kurt
Datum: 09.08.13 14:52

Alternativou jsem nabízel koleje - měla by to blízko práce, centra města, jsou tam i části pro nestudující, takže klid by tam byl taky. Ale ne, ona chce bydlet s někým přes inzerát - už to není jen ten jeden byt, ale několik podobného ražení...

Takže to vidím, že tady asi končím, připadal bych si prostě jako idiot, navíc vidím, že dotyčná není ochotná najít jakýkoliv kompromis... Díky za názory :D

Datum: 09.08.13 15:04

Když tak čtu vaše názory, bude asi (hlavně pro ní) skutečně nejlepší se rozejít. Vždyť Vy žárlíte už předem, aniž byste k tomu měl jen náznak důvodu. Vaše přítelkyně ještě neměla ani možnost se chovat nepatřičně a vy už víte, že Vám zahne s kýmsi, koho ani neviděla. A zkuste si představit, že bude denně v práci v kolektivu několika dalších mužů! To se snad ani nedá přežít.

Mimochodem, ona nebude bydlet s muži na inzerát, ona bude bydlet na inzerát v podnájmu, kde už náhodou bydlí nějací muži. To je dost podstatný rozdíl.

doplněno 09.08.13 15:06:

"...Takže to vidím, že tady asi končím..."

Proč? snad proto, že Vám tu nikdo neřekl to, co jste chtěl slyšet? To se občas stává.

Ohodnoceno: 1x

Od: ria®
Datum: 09.08.13 15:26

Jasně, že nechce bydlet na kolejích, je to vpodstatě docela hnusné místo, zvlášť pro člověka, co se už cítí dospěle a chce něco víc.. já jak to šlo, ještě při škole šla na privát- dvě holky, 6 kluků, *sok*;) úžasné období.. Párty byly jen občas*smich*

Datum: 09.08.13 16:18

Sice jsem všecko přečetla, ale stejně tomu nerozumím. Proč v pohodě nemůžete bydlet na kolejích a slečna v bytě s několika spolunájemníky? A randit úplně jinde. Nebo využít toho, že nikdo není doma u jednoho nebo u druhého. ;) Ona vás nějakým způsobem tlačí do společného bydlení? Pochopila jsem, že ne. Takže o co jde?

Od: davidp*
Datum: 09.08.13 16:42

Ahoj,

celé to stojí na tvé důvěře k ní. Pokud je váš vztah pevný, nemá důvod být ti nevěrná a ty nemáš důvod být žárlivý. Pokud ji předem nevěříš, pak to vzdej. Chyba ale nebude v ní, ale v tobě.

David

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.