Potrebuji poradit s klukem

Od: Datum: 08.08.13 12:31 odpovědí: 7 změna: 08.08.13 17:40
Ahoj
Potrebuji poradit s jednim klukem. Rekl mi ze se mu libim, ale kdyz se ho zeptam jestli chce jit se mnou ven nebo jestli chce jit do kina a spoustu dalsich veci tak mi vzdycky odpovi NE. A ja nevim cim to je. Jestli si delal stamdu, ale to si nemyslim. Uz nevim co mam delat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 08.08.13 12:35

Neptej se "jestli chce ´někam´ jít", ale zeptej se kam by rád šel a kdy... A nebo - pokud víš, co má rád, rovnou něco takového navrhni - "pojď na motokáry, vykoupat se, projet se na kole...".

doplněno 08.08.13 12:48:

To já navrhoval jako příklad - stejnětak jsem mohl napsat "jít na ryby, pouštět draka, sbírat bylinky, hledat houby..." - neznám jej... ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: amanda*
Datum: 08.08.13 12:41
Mowla dekuji za radu, ale problem je ze na kolo ani k vode nechce jit, ale ty motokary jsou dobry napad. Diky
Datum: 08.08.13 14:32

A co takhle na něj vybafnout- když ti řekl, že se mu líbíš, tak ať to nějak dokáže, třeba tím, že nebude odmítat tvoje návrhy na společné chvíle. A pak, jestliže se kluka zeptáš, jestli s tebou nechce jít do kina a on odpoví, že ne, tak má prostě smůlu. Klidně mu nějak vhodně naznač, ať ti tedy vleze na záda a jdi o dům dál.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.08.13 15:09
Diky to urcite zkusim.
Datum: 08.08.13 15:42

Ahoj Amando. Píšeš, že Ti kluk řekl, že se mu líbíš. To ale ještě neznamená, že má zájem o vztah atd. Líbit se nám může spousta lidí. Pokud nejeví zájem o to někam s Tebou jít, pak bych se mu nevnucovala. Líbit se mu můžeš, ale třeba má vztah s jinou, nebo to pro něho neznamená víc, než řekl. Když neprojevuje snahu a sám Tě nikam nezve, svědčí to spíš o nezájmu. Možná jeho slovům přikládáš větší význam, než bys měla. Já Tě nechci zraňovat, ani odrazovat, ale pokud Tvá snaha vychází na prázdno, nebylo by lepší soustředit se na někoho, kdo by s Tebou šel rád kamkoli? Ono vnucovat se někomu zbytečně také nejde do nekonečna. V tomto počasí se dá zajít na studené pití a někam posedět, nebo na zmrzku, do kina, či se vykoupat...Ale musí mít ten zájem, trávit spolu čas, oba dva. Jen můj názor, Tobě přeji samozřejmě hodně štěstí.

doplněno 08.08.13 16:06:

Amando, vždyť to říkám - přikládáš jeho slovům jiný význam, než zřejmě mají. To, že Ti kluk řekne, že se mu líbíš, neznamená, že by Ti měl dát alespoň pusu, nebo s Tebou kamkoli chodit. Ať žiješ kdekoli, jsou to jen slova, kompliment...Pro něho třeba nic víc...Beru to, že jsi asi ještě hodně mladá, ale také musíš něco nechat na něm. Jak vidíš, k ničemu dalšímu se zatím nemá...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.08.13 15:49
Ja ale nechci jako zadny stah, ale vis tam kde ziji znamena kdyz ti kluk rekne ze se mu libis tak to ti ma dat aspin pusu.
Datum: 08.08.13 17:40

Amando, to je hloupost, každému se líbí řada lidí, a jak by to asi vypadalo, kdyby každý měl dávat pusu každému, kdo se mu líbí?

Opravdu slovům toho chlapce nepřikládej větší důležitost, než mají.

Pokud se mu někdo (třeby ty) líbí, neznamená to ještě, že by s tebou chtěl (měl) kamkoliv jít nebo ti dokonce dávat pusu.

Nepřestaneš-li se mu vnucovat, znechutíš se mu nadobro.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.