Bolesti a léčba konopím

Od: Datum: 04.08.13 13:05 odpovědí: 16 změna: 06.08.13 22:03

Dobrý den. Mám příšerné bolesti celých zad, zřejmě následek starého zranění. Lékař řekl, že to je blok. Na můj dotaz cvičení- řekl necvičit. Opichy- po nich jsem se cítila jak zbitá po přepadení, léky, infuze nepomáhá, jsem z toho všeho strašně vyčerpaná, už mám z toho pochroumanou psychiku, ztrácím soustředění a bojím se, že začnu nad sebou ztrácet kontrolu. Do toho ty vyčerpávající horka. Co je hrozné, že to je nemoc, která není vidět a jsem příšerně alergická na poznámky typu simulant. Tady na poradně jsem vyhledala otázky a odpovědi na téma konopí, ale nic podobné na co se chci zeptat. Kde bych mohla sehnat semínka? Zkusila bych sama... Žádné známosti nemám. A jestli by to pomohlo na moje bolesti a psychiku. Z médií slyším samou chválu. Nevím co dál. Děkuji předem za jakékoli rady a názory.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.13 13:13

Na bolesti lze použít řadu,dokonce stovky účinných léků.Pokud začneš pěstovat konopí,hrozí dlouhodobé vězení.Stačí to prokalkulovat.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.08.13 13:45

Jabrako, sice dobrá odpověď, ale celkem k ničemu. Paní se ptá kde sehnat semínka. Nehodlá řešit legislativu tohoto státu. Já jí doporučuji kontakt na Facebooku na "Legalizace konopí".

Od: nemocna
Datum: 05.08.13 21:46

"Honzaferda" dobré stránky. Díky;)

Datum: 04.08.13 19:10

Honzaferda - děkuji za zastání. Jabraka - jsem si vědoma trestné záležitosti. Ze zoufalství zkusím vše. Ale pokud to budu doma sama ...nikdo o tom nebude vědět, asi nebude co řešit. Ale i tak děkuji za odpovědi. N.

Datum: 04.08.13 19:44

Nojo, ale taková mastička se musí umět vyrobit. A věřte mi, není to jednoduché. Moje kamarádka to dělala, měla s tím spoustu práce a nakonec to bylo k ničemu. Nebo jak jinak myslíte "trávu" používat? Semínka se skutečně dají sehnat na internetu. Ale aby to bylo účinné, musíte mít samiččí rostliny. Jen ty mají v sobě tu látku, která je upotřebitelná a působí. A to u semínka nepoznáte. Také můžete zaplatit za semínka a mít samé samce, které jsou na nic. Já nevím, ale shodou okolností jsem zrovna včera dostala od jednoho člověka mastičku na bolesti svalů a kloubů. Řeknu Vám, jak to bylo. Je to prostě zedník, který mi tady nahazuje barák. Já mu dala pro manželku cukety a okurky ze zahrádky a nějakou marmeládu. On mi druhý den přinesl mastičku, že prý je to na bolesti kloubů a tak. Vůbec jsem tomu nevěřila, protože na zázraky nevěřím. ALE. Už několik dní bolala zápstí a loket. Mám problém s tak zvaným "tenisovým loktem" už několik let, a můžete mi věřit, když mne to chytne, tak ani hrnek s kávou neudržím. Ale když mi tu mastičku přinesl, tak jsem si tím klouby namasírovala. Asi za dvě hodiny, bylo po bolesti. Už je to třetí den a bolest se prozatím nevrátila. Jmenuje se to BIOMENT gel, je to tam napsáno slovensky. "ˇÚleva pro Vaše klouby a svaly". Je to nějaký rostlinný přípravek, z bylinek. Na víčku je napsáno BIOMEDICA. Obsah je 370 ml. Zkuste se podívat na internetu, jestli to seženete. Já sama to určitě hledat budu.

doplněno 04.08.13 19:49:

Už jsem nějaká zmatená. Mastičku jsem dostala v pátek, dnes je neděle, takže to je předevčírem.

Ohodnoceno: 2x

Od: ria®
Datum: 04.08.13 19:49

Od: ria®
Datum: 04.08.13 19:45

http://www.novygrowshop.cz/

Hodně sil a štěstí, přežít bolest :(

Datum: 04.08.13 19:56

Suzymon - zkusím tu mast a semínka vzdávám. Tomu opravdu nerozumím. Máte pravdu - co bych s tím dělala. Já že jsem něco viděla v Tv, a přišlo mi to jednoduché. Zdravím vás. N.

Datum: 04.08.13 20:11

Ještě Vám napíši kdo to vyrábí. "Biomedica", s.r.o. Pekařská 8, 155 00 Praha 5, ČR. A je tady dokonce i emailová adresa. www. biomedica-prague.cz

Byla bych moc ráda, kdyby Vám to také pomohlo. Já mám tedy teprve tu první zkušenost, ale fakt to zabralo. Ani nevím co to stojí, protože mi to ten člověk daroval, ale asi to tam bude napsané.

Datum: 06.08.13 14:30

suzy *palec*souhlas. Mazaní ramen a ruky Voltarenem jsem nahradil účinnějším Indobene - každý den chemie a účinnek slabý. Našel jsem doma dózu gelu Pferde balzám - Kaštan - koňský balzám a velká úleva během chvíle. Složení zřejmě podobné tomu co doporučuješ.

Datum: 06.08.13 21:57

Jura, i já jsem se mazala Volterenem, nemohu říci, že by to nepomohlo, proto mám stále jednu tubu doma. Ale nic moc. Já teď ty bolesti naštěstí nemám permanentně. Ale fakt to padlo do momentu, kdy mne začaly bolet klouby zápěstí a ten pán, co tady zedničil mi řekl, že mi přinese tu mastičku. To udělal, jak jsem už popisovala. Teď už je skoro týden pryč, a bolest se prozatím opravdu nevrátila. A to jsem si to namazala jenom jednou. Nechci to zakřiknout. A ano je to na bázi několika bylinek. Jinak děkuji za paleček, člověk je pokaždé velice rád, když někomu druhému rada prospěje.

Datum: 06.08.13 18:37

Suzymonko: Tak jsem se dnes poptala v lékárně na tu mast, slečna lékárnice říkala, že to vedou, ale musí objednat. V pc mi ukázala ty w stránky, které jsem viděla. Objednala jsem si Bioment gel jen 100ml v tubě. Zítra si pro to půjdu a hned vyzkouším. Poptám se nebo koupím přes internet i tu konopnou mast, co mi doporučuje "mirex". Moje sousedka, už hodně stará paní, mi řekla - s těmi semínky experimentuj, až bude nejhůř. Dám vědět, jestli mi to pomáhá. Zdravím Vás N.

Datum: 06.08.13 22:03

Ahoj "nemocná". Byla bych opravdu ráda, kdyby to zabralo. Teď už jsem utahaná jako kočka, ale vyfotím ten kelímek a přepošlu Ti ho v nejbližších dnech.Třeba to ukaž ve své lékárně a zeptej se, co by to stálo. Já se toho pána ptala, ale on miřekl, že tohle je určeno na vývoz do "ciziny". Ale dnes je i Slovensko "cizina. Proto je to tam všechno napsané slovensky. Ale to složení přípravku přece musí být stejné.

Datum: 04.08.13 20:03

Ria - i vám děkuji. Všichni jste zlatíčka. N.

Datum: 05.08.13 22:49

Tady to máte levněji a skutečně s účinnou látkou, bez skryté reklamy:

http://aukro.cz/domaci-konopn…l-100g-100kc-i3436118963.html

Datum: 06.08.13 18:49

Mirex: Moc, moc, moc děkuji za tip. Poptám se nebo objednám přes internet a vyzkoučím.Léky někdy stojí víc peněz a je to samá chemie. Někdy nepomůžou, a když pomůžou, tak škodí jiným orgánům v těle.Budu mazat mazat a uvidím.Děkuji a zdravím Vás. N.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.