Občanský průkaz

Od: Datum: 04.08.13 09:45 odpovědí: 6 změna: 04.08.13 15:34

dobrý den, jelikož mi bylo včera 15 let tak se chci zeptat jak si mám obstarat občanský průkaz nebo mi přijde nějaké doporučení?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.13 10:48

Zajdi si na městský úřad, podle cedulí určitě jednoduše najdeš "občasnké průkazy" :) tam jim řekneš že si jdeš vyřídit občanku a oni už se o vše postarají.

Ohodnoceno: 0x

Od: hop®
Datum: 04.08.13 11:20

Na městském či obecním úřadu, s sebou budeš potřebovat rodný list. Více informací najdeš třeba zde...

Datum: 04.08.13 13:26
V tuto dobu jsi obcanku mit uz měl!
To jsi mel resit pred mesicem.

Datum: 04.08.13 13:53

Také jsem si to myslela, ale podle výše uvedeného odkazu (officiální zdroj) má čas o ni požádat ještě 30 dní po 15. narozeninách.

Nicméně mě překvapuje kolik lidí se o to nestará a řeší to až po této lhůtě.

Od: hop®
Datum: 04.08.13 14:18

Davide, před měsícem by k řešení potřeboval rodiče, teď už se o OP může postarat samostatně!

Datum: 04.08.13 15:34

Tak to se krutě mýlíš já jsem šel si o ní počádat o dva měsíce dříve a to bez rodičů. A pani ještě chválila že jsem příšel sám :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.