RegioJet - jak koupit jízdenku?

Od: Datum: 03.08.13 13:12 odpovědí: 8 změna: 02.11.15 15:54

Přeji hezký den,

mohl by mi někdo prosím poradit, jak funguje nákup jízdenek u Regiojetu? Z těch jejich webových stránek nejsem moc moudrý.

Pojedu asi za dva týdny, tak už si chci nějak zajistit místo ve vlaku. Lze si jízdenku koupit přes internet nebo musím do "kamenné" prodejny?

Moc děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bonie*
Datum: 03.08.13 13:24

Na stránkách se vyberete datum, čas odjezdu a pak už jen koupit jízdenku = zmáčknout to modré políčko kde je rozsah ceny, pak si upřsníte výběr: zda chcete třeba jízdenku s parkováním a pod... no a pak už jen košík a následně se nad výběrem v úzkém řádku objeví - celková cena a tam se doklikáte k platbě

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.08.13 21:45

A jak potom jizdenku fyzicky získám? A pokud nejsem registrován, jak poznají, že jsem si tu jízdenku koupil já?

Omlouvám se, pokud jsem příliš natvrdlý...:D

Od: bonie*
Datum: 03.08.13 21:51

přijde potvrzení emailem a to si vytisknu

dřív byla možnost si jízdenku vytisknout, nevím jestli to ještě je

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.08.13 09:17

Mockrát děkuji.

Od: jaroslavzidek
Datum: 24.07.15 09:54

Jak koupit jízdenku, když kliknu na zelené - volné místo, systém nereaguje. Žídek,

Ohodnoceno: 0x

Od: sustekmiroslav
Datum: 02.11.15 11:21

Mám koupenou elektronickou jízdenku přes online z Olomouce 3.11.2015 v 15,43 do Prahy. Stačí mi tato jízdenka nebo musím ještě někde v Olomouci na nádraží do nějaké kanceláře nebo někde označit? Můžu nastoupit přímo do vlaku?

děkuji za odpověď

Od: hh
Datum: 02.11.15 15:54

Nepotřeujete sebou do vlaku nic, pokuď máte správně objednanou a zaplacenou jízdenku, stačí se dostavit do vlaku a sednout si na své místo, nikdo po vás nic chtít nebude, žádnou jízdenku ani papír, max. si můžete pro jistotu napsat číslo té rezervace a vzít sebou.

Od: hh
Datum: 02.11.15 15:52

Dobrý den,

jízdenku koupíte snadno přes webové stránky regiojetu. Poté to tam zaplatíte kartou, pokud máte elektronické bankovnictví, a pak už stačí jen si zapamatovat (napsat) číslo vozu a sedadla, případně si napište číslo rezervace, které se na konci úspěšně zaplacené objednávky ukáže. Nic nemusíte tisknout a do žádné prodejny nemusíte chodit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.