Kde poprvé vyrazit s holkou?

Od: Datum: 03.08.13 10:22 odpovědí: 13 změna: 03.08.13 16:15

Zdravím rádci, nedávno jsem se dal do řeči s holkou 16. Já 19.

Její zájmy doposud nezjištěny, neznáme se. Nějaké tipy, kdy si společně vyrazit? Ostrava - spíše směr Opava.

K dispozici mám auto. Asi jedna blbá otázka, není moc mladá?

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.13 10:26

3roky a mlada?! podle me neni , je to normalka , jen pozor , muze byt jeste pod velkym dohledem rodicu /prece jen jak te neznaji a rekne pravdu , tak muzou mit strach , coz je pochopitelne/ , co ji vzit jen nekam do parku a pokecat , seznamit se , zeptat se na zajmy a pak az resit kam jit? Prece jen pokud te nezna , je lepsi jit na verejnost.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 03.08.13 10:29

No dospělá ještě není, kam.. některé jsou rychlovky, do přírody. Zjistit její zájem, ať navrhne.

Od: natura777*
Datum: 03.08.13 10:34

Taky jedna z možností, jsem ale moc nekomunikativní člověk :-D , když to tak řeknu. Myslel jsem, že to nějakým výletem zachráním.

Pochopitelně může mít obavy, jsem "cizí".

Lze nějak poznat z prvního setkání co holka chce? Mám na mysli: dlouhodobý vztah, jedna noc, kamarádství, flirt?

Datum: 03.08.13 10:40

po konci dny bys to mel poznat , hlavne kdyz se zeptas a "a kdy se opet uvidime? Nebot se te nemuzu opet dockat a bylo mi stebou moc krasne..." , bud prirozeny a podle chovani bys to mel poznat /nektere holky nevi co chcou a poznaji to treba az po 3-4 stebou venku.../

doplněno 03.08.13 10:41:

jinak jednu noc , to bych nerekl , to si muze zajit na diskoteku a ma kolik chce ;)

Datum: 03.08.13 10:45

:-D

Ono, přesněji, byli jsme 3 kamarádi na místě X , opodál byly 2 slečny, které za náma později došly a daly se do řeči. Takže to taky nemusím být já, o koho je ten zájem :-D

Datum: 03.08.13 10:53

staci se bavit a v podotazce se zeptat , nekdy je lepsi rict narovinu at vis o co go

Datum: 03.08.13 10:55

Tak nad tím jsem taky uvažoval, nestrácet příliš času, zeptat se, pokud to nedá najevo jiným způsobem.

Nepřišlo mi to jako vhod, dle rady to tak ale nejspíš udělám.

Datum: 03.08.13 11:00

ja to tak vzdy delal , jen muze pak rict , ze zatim kamaradi pak mozna vic , nebo nevim , az te poznam ... ; malo kdy rekne holka v 16 , ze chce vazny vztah hned

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.08.13 11:03

Tak díky, kdyby byly nějaké tipy na výlet, napište.

Trochu se mi zdá těch 16 málo no :-D Nemám na mysli věkový rozdíl ale věk jako samotný, dospělost.

Datum: 03.08.13 11:08

nekdy je holka v 16ti dospelejsi nez synek ve 20ti ;) a i kdyz nic , tak aspon kamoska a pres ni se dostanes k jejim kamoskam ... ;) ber to i tak

Od: asdf*
Datum: 03.08.13 12:29

Tobě 19 a jí 16? Nejseš pedofil?

Od: hmachavelli
Datum: 03.08.13 15:26

Tak první schůzka, val bych ji do nějakého podniku. Sednout na kávu a pokecat. Pak ještě jednou max. dva krát a potom naplánovat výlet (zříceniny, hrady, muzeum - kopřivnice) atd...

A kecat se dá o čem koliv, jaké jsou tvé koníčky, zájmy, čteš. Co máš ráda, vodu - lážo plážo nebo jsi živější typ a ráda spíše chodíš po horách a ležení u vody Neé...

a potom jak bude před prvním výletem, tak najdi několik míst, naplánuj a pošli meilem nebo přes co koliv, nebo i u kávy a společně třeba vyberte, popřípadě ať upraví nebo navrhne...ale určitě bude ráda, když uvidí, že máš něco vybrané, je nějaký plán a hlavně, když do toho může co říct...to baby mají rády...

Od: dezz®
Datum: 03.08.13 16:15

Tak já ti poradím za ženský

Předně věk není důležitý, tuším, že ve věku 16 let jsem snad kluka méně než o 2 roky staršího neměla.. S manželem máme 10 letý věkový rozdíl.. A otázka dospělosti dívky.. Dneska jsou holčiny mnohem dospělejší, i když samozřejmě většinou pod dohledem rodičů, takže se budeš muset smířit s určitými omezeními..

Co se týče místa, jsi cizí, takže zpočátku opravdu nějakou kavárničku, pozvi ji na zmrzku... V tomhle parnu něco venku, ale raději ne koupálko, mohla by se stydět... A hlavně nezapomeň slečně odsunout židli, zaplatit za ní útratu... Prostě takové ty drobnosti, co mají holky rády Potom se vyptávej, ale ne moc, prostě tak zlehka co má ráda a na příští výlet už budeš vědět

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.