Rozchod po čtyřech měsících

Od: Datum: 02.08.13 21:39 odpovědí: 15 změna: 13.08.13 16:31

Ahoj jen bych rád dostal radu jak zpět dostat holku kterou sem strašně miloval a ještě dlouho budu :( ona se semnou rozešla proto že sme se hádaly,nechci ji ztratit protože pro mě znamená uplně vše :) předem děkuji za pomoc ještě kdyby někdo chtěl tak mě je 16 let a ji 14 let a sme spolu už čtyři měsíce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.08.13 21:46

Dostaneš ji zpět tím spíš, čím více o ni budeš jevit nezájem. Když se budeš doprošovat, zrovna tě chtítě nebude. Ale jakmile by tě uviděla s jinou dívčinou, tak možná by obrátila a už by tě zase chtěla. To víš, cesty lásky jsou nevyzpytatelné...

Ohodnoceno: 5x

Datum: 02.08.13 23:38

v 16 letech si máš užívat a poznávat ne se vázat na 14ti letou a prudit si mlád tydle starosti nech to konovi ten má větší hlavu stejně by to nemělo smysl ;)

Ohodnoceno: 2x

Od: michalevicka
Datum: 03.08.13 07:00

Jo děkuju :) ale já ji moc miluji a chtěl bych to strašně rád vrátit zpět,udělal sem chybu protože sem ji viděl venku s mim sinovcem a pak sem na ni křičel že je děvka ona utekla a brečela no a tím sem to pokazil a když za ni příjdu tak mi ani neotevře tak opravdu nwm co dál.

Datum: 03.08.13 08:35

Doporučuji upřímnou omluvu třeba přes sms, když to nejde osobně a potom už jen čekat... Víc asi dělat nemůžeš.

Datum: 03.08.13 09:55

natrhej jí květiny přines čokoládu omluv se a dál to nech osudu pokud bude chtít vrátí se sama pokud jí budeš nahánět a prudit jen tomu uškodíš

Ohodnoceno: 0x

Od: michalevicka
Datum: 03.08.13 12:27

tak jo :D zkusím to a pak napíšu co se stalo ;) a děkuji za rady,snad mi to tak vyjde :)

Od: michalaevicka
Datum: 12.08.13 20:57

Ahoj :( nefunguje to nic z toho sere na mě a je pořád naštvaná a nechce mě vidět :( asi se zabiju chci se zabít ztratil sem vše co sem měl :( Evičku seru na vše zabiju se a bude klid :(

Datum: 12.08.13 21:07

Ale nech toho.

To je normální první lásky je los, který nevyhrává, ale navždy si budeš pamatovat jeho číslo. Nech to být, život půjde dál. Najdou se jiná děvčata a mazi nimi ta pravá.

Ber to tak, něco končí, něco jiného začíná.

Ano teď je to těžký, ale věř, že skoro každý tady si tím prošel.

Datum: 12.08.13 21:12

Ahoj. V 16ti letech takovéto řeči? Takových Eviček potkáš ještě spoustu, věř tomu. Teď to sice bolí, ale není třeba si k vůli tomu sáhnout na život. Ublížil bys tím spoustě lidí, kteří Tě mají jistě rádi. Vezmi rozum do hrsti a poper se s tím jako chlap. Časem to přebolí, vždyť se to stává každému v životě, že nemůže mít toho, koho by chtěl. Není jediná na světě. Ber to jako životní zkušenost, ale života si važ a měj ho rád se vším, co Ti přináší. Vím, že teď jsou má slova třeba na nic, ale časem vše přehodnotíš a nebudeš vidě+t věci v tak černých barvách. Hlavu vzhůru a snaž se být nad věcí a zvládnout to. Dokážeš to, jen nesmíš propadat sebelítosti a beznaději a plácat takové věci, které by jistě Tvé nejbližší hodně bolely. Přeji Ti hodně trpělivosti a odvahy dál se s životem prát, jako my všichni!

Datum: 13.08.13 16:31

Vykřikuješ jako malé děcko, kterému sebrali hračku. Uklidni se. Promiň, ale pokud je ti skutečně 16 a máš takové myšlení, nedivím se, že se s tebou slečna rozešla. Notabene, jestli ještě musela poslouchat podobné vydírací řeči.

Nezabiješ se, stejně jako se nezabily miliony lidí, se kterými se rozešla jejich láska. Vzpamatuj se a uvědom si, že ta holka už dorůstá a má vlastná názor, takže když tě nechce, tak nechce. Tohle je fakt. I kdyby se zabil tisíckrát, nic s tím neuděláš a zatímco ty budeš v klídku na hřbitově, jak jsi to všechno slabošsky vyřešil, tvoje rodina se bude do smrti trápit.

Seš chlap, nebo srab? Myslíš, že tu nikdo nezažil bolavý rozchod? A zamysli se, kde bychom asi byli, kdyby se hned všichni sebevraždili.

Ohodnoceno: 1x

Od: michalaevicka
Datum: 13.08.13 07:40

Vy ale nevíte co pro mě znamená měl sem z ní velkou radost a dal a koupil sem ji vše co chtěla měly sem se dost rádi a já čurák to posral,ztratil sem osůbku kvůli který sem měl důvod žít.Já už mam dost podělanej život a už sem o tom rozhodoval dlouho víte já skončím jak bezdomovec,nevíte co mám za rodiče a tak ty mi s ničím nepomůžou a ani neporadí serou na mě je jim jedno co dělám a ať jdu nebo dělám cop dělám myslím jen na ni a já takhle už dál nemohu,tak co mám dělat?

Upozornění od sys kapkanadeje 14. 08. 2013 08:33:47
Nepoužívejte vulgární výrazy, viz. pravidla poradny! Vše se dá jistě vyjádřit slušnějšími!
Od: ben®
Datum: 13.08.13 08:12

Dobrý den, chtěl jsem Vás jen slušně požádat, zda se můžete zdržet vulgárních výrazů. Zde to není tolerováno a není to ani vkusné. Rozumím Vaší současné náladě, ale zkuste zde komunikovat trochu jiným způsobem. Asi teď máte chuť poslat mě někam, tak to zkuste na úrovni. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Od: jinx*
Datum: 13.08.13 10:12

Myslim ze bezdomovcom sa stat mozes pokial to skutocne budes chciet.Tak sa konecne POSTAV NA NOHY A BUD CHLAP.

Chod si zarobit..ukaz ako vies makat...prides na ine myslienky..pochopis co to je mat zodpovednost a uvidis ze aj okolie zmeni pristup.Myslim ze je cas ...v tvojich 16,aby si poznal ako to v zivote chodi.

Od: ron*
Datum: 13.08.13 08:19

Ahoj.

Stačí přečíst si jen tuto diskuzi. Vyznáváš se z lásky, miluješ ji, ale současně ji nadáváš, chováš se velmi hrubě a neslušně. Pak se nediv, že Eva o tebe nestojí. Zalekla se tvého chování. A právě to chování je v současné době tvůj největší problém. Dej se dopořádku, nauč se ovládat a nemyslet jen na sebe. Ale neboj, není všem dnům konec. Z této nevydařené lásky se pouč, ať příště neuděláš tu stejnou chybu. Je ti teprve 16, máš plno času, nebojím se, že by ses znovu nezamiloval. Hodně štěstí.

Od: jinx*
Datum: 13.08.13 10:18

Je nacase aby bola obnovena ZVS.Lebo to vas tu zachvilu bude...zmatkov (co sa nemestia a nadavaju do devek) howgh.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.