-věrný - nevěrný -?

Od: Datum: 31.07.13 10:00 odpovědí: 13 změna: 03.08.13 20:07

Dobrý den. Mám přítele, známe se docela dlouho, ale bydlímě každej na jiné straně republiky. Pořád si voláme. Ale jednou jsem ho nachytala jak si píše s nějakou ženskou kočičko, už se na tebe moc těším a tak. To jsem zjistila když jsem bzla u něj. Odepisoval jí, ale neví že o tom vím. Ale podle mě na tu ženskou nemá čas, pořád sí píšeme a voláme, ale... kočičko už se zase moc na tebe těším atd... to ais není normální,. Ale spolu vycházíme normálně, jako by nic. Vychází dobře i s mýma dětma, každý víkend se navštěvujeme... znám jeho rodiče, on zná moje, tak by tu ženskou musel mít hoodně tajně. no, ale těch ženskejch je asi víc. Hodně ženskejm tak píše, kdyby to bylo ze srandy a tak, ale podle toho co prostě psal to je vztah, nebo jí jenom tak odbývá, třeba chodila s ním dřív, ale on ched mě... no nevím. poradtě mi, co mám dělat a jak mám zjistit jestli mě opravdu nezahýbá a miluje mě.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 31.07.13 10:07

..."co mám dělat a jak mám zjistit jestli mě opravdu nezahýbá a miluje mě"...

Pokud jsi s ním ráda a ´spokojená´, nic nezjišťuj, nikde se nepiď - a buď na něj hodná tak, aby i on byl rád s tebou. Podle mých zkušeností vede jakékoli pátrání dříve či později k rozchodu (k brzkému, jakmile se pátrání ´provalí´).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.07.13 10:25

Dobrý den, co máte dělat? Buď se ho na to přímo zeptat a vyříkat si to s ním, nebo žít dál v nejistotě a čekat, až se vysloví sám. Chlapů je všude jako máku, tak proč se trápit tím, že zrovna tenhle si dopisuje s dalšími kočičkami...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.07.13 10:36
avatar

Dobrý den. Promluvte si s ním o tom. Dohady jsou k ničemu a budete se tím jen uvnitř trápit. Zkuste vážně nadhodit téma vztahu, společného bydlení atd. Že byste třeba chtěla vést rodinný život se vším všudy. Posunout váš vztah trochu jinam...Uvidíte, jak se k tomu postaví. Jestli Vás má rád měl by Vaše přání a společné plány podporovat a sdílet je s Vámi. Jedině společná komunikace Vám v tom může udělat více jasno. Vaše podezření může potvrdit, nebo vyvrátit pouze on. Můj názor je, že takto si muž, který má vztah a miluje Vás, s druhými ženami nepíše...Ale jen Vy ho znáte a víte, jaký váš vztah je a jak funguje doopravdy. Nežijete spolu, takže svým způsobem máte každý svoji volnost a dost prostoru na to, abyste vedli každý sám svůj soukromý život, bez ohledu na druhého. Navštěvovat se, volat si, psát si.. ho ještě nezavazuje k ničemu. Takže klidně může mít dost prostoru k navazování i jiných známostí..Je jen na Vás, jak s Vaším podezřením naložíte. Zda to vůbec chcete nějak řešit a po té pravdě pátrat..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.13 11:09

Je to jednoduché...fešáku vím co vím a ty vysyp na rovinu o co jde...jiná cesta nevede...pokud žijete odděleně, tak to svádí k takovým věcem...vztahy na dálku jsou nic moc...pokud nemáte jasnou budoucnost co bude dál..jak dlouho to takto bude, jaká je perspektiva...to musíte zvážit..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.13 11:24
avatar

Když se ho zeptáte,odpoví Vám otázkou,jak to víš? A co mu řeknete,že jste mu vlezla do mobilu a důvěra je v háji.Může se stát že to je jen kamarádka a že jen nezávazně flirtuje,hraje si. Může to být ale i bočák jako hrom a má jich více,nejen Vás.Položte si otázku zda Vám za to stojí a máte ho opravdu ráda. Pokud ano,jděte přímo na věc.Ale pokud bydlíte každý na druhém konci republiky,nedivte se...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.13 12:33
avatar

Taky byste už mohla vědět, že někteří chlapi jsou multivěrní. Jsou věrní více ženám najednou. :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.07.13 13:04
avatar

Moc hezky napsáno. Jak zpívá Kája jsem věrný jak jen muž může být...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.13 15:12
avatar

Asi mne zase všichni odsoudí - ale podle mé zkušenosti vztahy na dálku dlouho nefungují. Snažte se o společné bydlení a společný život. Zdravím. Marcela.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.08.13 01:24
avatar

Jakpak jste se o "kočičce" dozvěděla? Budď jste přítele opravdu nachytala (pak o tom ví), nebo jste se podívala někam, kam jste neměla.

Přijde mi "zvláštní", že záležitost "řešíte" až s odstupem, že prostřednictvím internetu hledáte názory lidí, kteří neznají ani Vás ani Vašeho přítele.

Jestli jste se o "kočičce" dozvěděla "legitimně", promluvte si s přítelem.

Pokud jste se o ní dozvěděla jiným způsobem, můžete hovorem o situaci ztratit důvěru svého přítele a/nebo vyvolat jeho silnou nelibost.

doplněno 01.08.13 01:25:

PS: Vztahy mohou fungovat i na dálku, je to ale náročnější. Vyžaduje to odpovědnost a důvěru na obou stranách.

doplněno 03.08.13 20:54:

Silvo, nesouhlasím s Vámi:

Žádné podezření nedává partnerce právo narušovat partnerovo soukromí.

Pokud měla podezření, měla si s ním o tom promluvit na rovinu.

Ani v tomto případě účel prostředky nesvětí!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: sillva
Datum: 02.08.13 15:15

Legitimně nelegitimně, pokud se člověk partnerovi "kouká, kam nemá", pak je buďto paranoik, nebo k tomu má důvod, pochybuju, že v šťastném a spokojeném vztahu si lidé jen tak z nudy prohledávají mobil a podobně. Pokud tedy paní měla potřebu prohledat příteli osobní věci, pak byla popoháněna doměnkou, která se jí zřejmě potvrdila. Nějakou ztrátu důvěry ze strany pána bych řešila pouze v případě, že by nenašla nic, co by její doměnku alepoň z části potvrdilo, což našla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.13 23:22
avatar
Kamarádka- manžel, dve děti to dělá taky tak. Píše si z mužskýma a nejen to, ona s nimi i spí.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.13 20:24
avatar

" Už se na tebe ZASE moc těším".

To hovoří za vše, už se viděli a budou se jistě vídat u nadále. Když chce chlap podvádět, udělá to, i kdyby jste ho připoutala ke stolu řetězem. Neřešila bych, co jí odepsa, kdo to začal a co vlastně bylo. Tohle do vztahu nepatří a tečka.

Sbohem s šáteček. Takových nevěrníků je deset do tuctu. Děkuji, nechci.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.08.13 20:07

co oci nevidi srdce neboli ale radsi si hledej kluka ktery chce byt s tebou porad nez laska na dalku...vetsinou to zkrachuje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.