Problém s erekcí + nutné plánování sexu

Od: Datum: 31.07.13 03:06 odpovědí: 11 změna: 31.07.13 15:06

Ahoj, upřímně si teď docela nevím rady. S přítelem(19) bychom se chtěli poprvé(úplně poprvé,pro oba) milovat, jenže vždy když už se k tomu schyluje, přítel začne být strašně nervózní a nejde to. Beru to normálně, snažím se ho podporovat, nic si z toho neděláme a říkáme si, že to prostě jednou půjde, nebudeme se na to soustředit a tlačit na pilu. Problém je, že nesmím brát HA, takže máme vymyšlenou jinou antikoncepci kondom/pharmatex, jenže u ní už člověk musí nějak "plánovat", což je v naší situaci dost špatné, protože jakmile se plánuje, je jasné, že to asi nepůjde... Nemáte nějakou radu, zkušenosti, cokoliv? Co můžu udělat? díky moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.13 07:02
avatar

K sexu nesmíte, za žádnou cenu, přistupovat tímhle způsobem. Vede to k tomu, že ze sebe navzájem uděláte naprosté neurotiky, kteří, pouze při představě nebo slovíčku zmrtví a osypou se. Uvědomte si, že v životě budete mít sex třeba každý den, s věkem a díky trošičky nudy se po letech frkvence snižuje na nějakých cca 2x za týden. To je, kolikrát za rok? ;) Budete-li spolu po menzes anebo před menzes (v neplodné dny)a budete-li mít kondom, nic už neřešte a zbytečně si nic nekomplikujte. Poptejte se lékaře na tělísko. Miliony žen ho měly a byly ony i jejich děti naprosto vpořádku. Včetně mě. *hej* Sex je krásnou součástí života, tak si to nekažte přílišným rozumováním a děsením sebe i toho druhého. To je způsob, jak si život opravdu hooodně zkomplikovat a ochudit se. Zbytečně.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: caciki
Datum: 31.07.13 11:27

My k tomu ale vůbec takto jak si asi myslíš nepřistupujeme. Nechceme to plánovat a neříkáme si "jo, tak dneska večer si to rozdáme!" :D ... Jediné plánování spočívá právě v té antikoncepci, kdy prostě musíš pak v jednu chvíli nasadit ten kondom-což by byl v této situaci asi docela problém, nebo musím předem zavést třeba pharmatex, a v tomto pípadě ale nemám zase tak moc peněz aby to pak nevyšlo(ikdyž to zní blbě). Do tělíska se mi teď opravdu nechce, navíc už vím o dvou holkách(spolužačky) které i při tělísku otěhotněly, asi blbá náhoda, ale nemám už k tomu moc důvěru.

Datum: 31.07.13 08:07
avatar

jj, znám. Na začátku jsem měl úplně stejný problém. Oba jsme byli nezkušení, moje tehdejší láska ležela a čekala co bude, no a šestkrát či sedmkrát zasebou nebylo nic. Možná právě proto, že jsem tolik chtěl. Ona ta správná holčičí dírka je taky trochu jinde, než si nezkušení kluci myslí.

Zkuste převzít uniciativu. Pro sebe předem použijte nějaký lubrikant a pak, když bude vzrušený, pak partnera položte na záda, vezměte ho a zaveďte ho tam sama.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: caciki
Datum: 31.07.13 11:29

Nojo, jenže to právě nejde, jen tak z ničeho nic to udělat... jde právě o to plánování které spočívá právě v té antikoncepci, kdy prostě musíš pak v jednu chvíli nasadit ten kondom-což by byl v této situaci asi docela problém, nebo musím předem zavést třeba pharmatex, a v tomto případě ale nemám zase tak moc peněz aby to pak nevyšlo(ikdyž to zní blbě)..tělísko nechci

Datum: 31.07.13 08:20
avatar

Chce to trpělivost a klid a ono to půjde.Jen neplánovat a netlačit na pilu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.13 08:35

Budu mluvit z vlastní zkušenosti:

1. V takovém případě může být kondom opravdu prakticky nepřekonatelnou komplikací.

2. Předstírejte něco jako "dnes to nejde", nebo "ne nemůžem, někdo by mohl přijít", "dnes se budeme jen mazlit" nebo cokoli, aby on byl ten "dobývající" a neměl přitom pocit strašné zodpovědnosti a vašeho očekávání. To že s ním máte trpělivost je sice pěkné a je to rozhodně lepší než mu vyčítat neschopnost, ale věty typu "Nevadí miláčku, nic se neděje , zkusíme to příště." mu bohužel na chlapském sebevědomí taky nedodají. Takže plánovitost tam prostě být nesmí, musí to být "náhoda" (přinejmenším pro něj). Můžete mu samozřejmě pomoci orálně.

3. Ten problém je sice poměrně traumatizující, ale zpětně musím říct, že to nekonečné maximálně vzrušující hodiny trvající "jen" mazlení bylo hlubším a erotičtějším zažitkem, než ... a navíc nás to velmi duševně i tělesně sblížilo.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: caciki
Datum: 31.07.13 11:31

díky za pěknou odpověď, ještě k tomu orálnímu sexu...to už jsme taky zkoušeli, jenže u toho je partner taky nervózní a nakonec z toho není nic... :-/

Datum: 31.07.13 12:53

Bohužel si na to stále pamatuji, přišlo to nečekaně a bylo to v těch okamžicích opravdu velmi stresující. Je to bezmoc, s jakou se chlap jinak jen tak nesetká. Cokoli jiného je chlap zvyklý řešit hlavou, nebo silou a tady to nejde. Ozve se hlas v hlalě, který říká "Problém, problém, problém", "Seš neschopnej", "Nikdy už to nepůjde", "Nejsi chlap", "Tak ses před ní shodil, že už to nikdy nenapravíš."..

A pak jsme se u ní v pokoji večer tajně jen mazlili a hráli, třeli o sebe to.. a rozjelo se to samo. Tu noc pak potom nonstop asi 5x a druhý den jsme potom ani jeden nemohli chodit. :) Pomohl mi pocit, že "nic nebude", že si jen hrajeme. (Jinak jsme dodnes spolu a máme dvě děti.)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: fribble*
Datum: 31.07.13 11:00

Z vlastní zkušenosti - po 8 letech manželství jsem se rozvedl (nezkušený jsem tedy opravdu nebyl). Za nějaký čas jsem si našel novou partnerku (také rozvedenou) a když mělo dojít na první styk, vyhořel jsem na celé čáře (asi jak jsem se moc těšil a moc chtěl). Podruhé a po pár skleničkách vína bylo všechno OK a vydrželo to zatím 25 let. Jo psychika umí divy.

Ale to nitroděložní tělísko by mohlo pomoci, nemuset na nic myslet, nic připravovat a nechat všemu volný průběh.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: caciki
Datum: 31.07.13 11:32

Nitroděložní tělísko vážně nechci, mám proto více důvodů. Tak nevím jak z toho ven..

Od: aaaaaa*
Datum: 31.07.13 15:06

tělísko snad ani v tomto věku moc nechtějí dávat, ale to je vedlejší. Z vlastní zkušenosti - má to v hlavě. Toho se musí zbavit. Je mi jasné, že se jedná o vzácný okamžik, ale když je to tak tak holt k tomu musí přistoupit zcela laxně, že je mu to jedno, nemyslet na to, jen se mazlit jako když o nic nejde. A z vlastní zkušenosti i vím, že strašně dobře se tohle radí a strašně špatně se to realizuje, ale funguje to. A musí být i taková podpora nepodpora ze strany ženy. Snažit se vzrušit, ale tak jako, že o nic nejde a ono to půjde. Pokud může (nebude řídit a tak) ať si dá skleničku (ne deset) vína. A opravdu - nesmí na to myslet, nesmí se snažit hlavou, musí nechat reagovat tělo, vnímat. Jak na to bude myslet, má 95% jistotu, že erekce nebude.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.