Nudíme se, už to není jako dřiv

Od: Datum: 30.07.13 22:43 odpovědí: 6 změna: 31.07.13 07:26

Dobrý večer,

Kamarádka je s přítelem přes rok, je jí 18 a jemu 21, on pracuje, ona studuje..problém je v tom, že on přijede dom z práce a pak se staví k ní, kolem 5-6 hodiny, oba totiz jeste bydlí s rodiči... Dneska jsme se bavily a říkala, že se s přítelem poslední dobou nudí a že by potřebovala ten vztah oživit. Chtěla bych ji pomoci a proto se chci zeptat neznáte nějaké pamatky v kraji Vysocina? Nebo nějaký napad, jak vztah ozivit, za vsechny rady Vám budu moc vděčná. Hezký večer!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 30.07.13 23:12

Unavenej chlap z práce je horší než mrtvola, ta aspoň není nepříjemná a prudérní.

Když oba bydlí s rodiči a nemají tedy nutnost spolu přežít v dobrém i zlém, je to ještě horší.

Tahat orvaného chlapa z práce ještě po vrchovině asi taky není dobrý nápad...

Zkusil bych ho o víkendu vzít někam na minidovolenou, někde v blízkosti malý dikrétní pensionek s plnou penzí, aby mohl "vypnout" z práce, ale určitě bych si od něj ten nápad nejdřív nechal odsouhlait, aby nakonec nevrčel kvůli "zbytečně" utraceným korunkám...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.07.13 23:36

Až půjde holka do roboty, tak se už tak nudit nebude a pak si budou vzájemně hodně vzácný. *smich*

Od: nutt®
Datum: 31.07.13 02:35
Zdravim,
chce to jezdit na výlety, festivaly, k vodě a nemusí jen sami ale klidně ještě s nějakým párem. My s pritelkyni jsme se ještě asi nenudili pořád je co dělat, obzvlášť teď v létě všude se něco děje, stačí jen nebýt pohodlný a něco najít. V 18ti se nudit a ještě s přítelem. Radim odstrihnout připojení k internetu a do světa.
.
Hezký den NutT

Datum: 31.07.13 06:12

Nejhorší je, že se ti lidé nudí po pouhém roce známosti. Jsem s dědou 38 let a nenudíme se. Nikdy k tomu nebyla příležitost. Proč? Pokaždé bylo co dělat. DĚLÁNÍ, DĚLÁNÍ, VŠECHNY SMUTKY ZAHÁNÍ...Ani dneska po letech se nenudíme. Byli jsme týden na dovolené na Sázavě. Navštívili jsme akvapark, hasičské muzeum, muzeum vojenské techniky, 2 muzea starých motorek, koupali se v Sázavě u splavu, byli na houbách /nic nerostlo/ a dokonce hráli kuličky na dětském hřišti ve Zruči. Večer jsme pořádali líté boje v kostkách, hráli Prší, Oko i Pexeso. Sami dva a vystačili jsme si. A chodili do zahrádky k hospodě na vynikající! domácí tlačenku s octem a cibulí. Bylo nám fajn. Pokud se mají 2 lidé rádi, nenudí se spolu. Ani když malují obývák, ani když suší seno. Pokud ale ten vztah nefunguje, jak by měl, neoživí jej ani všechny památky Vysočiny. Je na obou z nich, aby jej udržovali. Pořád. Z památek se vrátí domů a zase to bude stejné. Chce to vážit si jeden druhého, mít se rádi, přidat špetku vtipu, legrace a tolerance a uvidíte, že to půjde. Nikdy by mě nenapadlo, že vydržím s jedním klukem skoro 40 let. A dneska mi to všechno připadá jako okamžik. To ošklivé jsme vytěsnili, na to pěkné vzpomínáme dodnes. :) Jaga.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 31.07.13 06:43
Bábinko, dost často mi to připadá, že jsi moje žena... Teda my jsme s tou mojí svoji ještě o 5 let déle, ale jinak zřejmě také zapadáme do vzorku klasického starého manželství založeného na vzájemné úctě, porozumění, ochotě a dalších hodnotách, o kterých tady ty a mnoho dalších uživatelů, a to nejen těch déle vdaných, ženatých či na hromádce žijících, často píšete.
Je to opravdu i o té toleranci, za ta léta víme, že i "manželské dvojboje" jsou také spestřením života a poučením. Mnoho věcí děláme spolu, mnoho věcí děláme vedle sebe. Ve dvou se to lépe táhne, jeden druhému pomáhá.
Líbí se mi tvoje vyjádření... s jedním KLUKEM.
Zajímavé je, že i ta moje je pro mne stále ještě děvčátko. I když se někdy durdí, když ji tak říkám i před lidmi...
Doufám, že se ani v budoucnosti nebudeme nudit!
Pěkný den všem!
Ohodnoceno: 4x

Datum: 31.07.13 07:26

Myslím, že slečna nebude ještě pro trvalý vztah vyzrálá, s manželkou jsme chodili 6 let a také bydleli u rodičů, ale , žeby by jsme se nudili, to tedy ne:D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.