Musím se nahlásit na P.U. do tří dnu?

Od: Datum: 29.07.13 13:22 odpovědí: 3 změna: 31.07.13 00:58

Dobrý den,Mám tříměsiční odstupné a jsem vedená na pracovním uřadě.Dnes mi zdělili že nemám nárok na dávky vypočítatelné s posledního platu v zaměstnání protože jsem se nenahlásila do třech pracovních dnu po ukončení pracovního poměru.Jelikož žiji z odstupného a nepobírám žádné peníze od uřadu,nespěchala jsem a nahlásila se do měsíce.Dá se s tím něco udělat?Děkuji Veronika


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 30.07.13 15:16

odvolat se proti tomuto rozhodnutí protože je to nesmysl.Musíte ale spěchat protože mate na to 8dní

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nic*
Datum: 30.07.13 20:42

Dobrý večer pane Pacourek.Myslíte osum dní na odvolání? Paní na P.U říkala 16 dní.Každopádně to do 8dní stihnu, jen bych potřebovala vědět, proč je to nesmysl at vím co napsat do odvolání a s čím argumentovat.Je na to nějaký paragraf? Děkuji za odpověd Veronika

Od: pacourek*
Datum: 31.07.13 00:58

Jedná se o velmi mizerní výklad 435/2004Sb. §42 odstavce 3.Doporučuji se podívat na §39-§49 stejného zákona které tuto problematiku vysvětlují zakon najdete třebas na www.zakonyprolidi.cz

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.