Zrušení smlouvy digi TV

Od: Datum: 07.08.13 10:14 odpovědí: 9 změna: 07.08.13 14:12

Dobrý den,

máte nějalé zkušenosti se zrušením smlouvy DIGI TV? Mám zájem to zrušit a po přečtení některých diskusí na toto téma různě po netu, jsem nabyla dojmu, že to taky může mít i určitá úskalí, tak proto se ptám zde, kde chodím ráda a bývají zde rozumné názory a rady.

Předem dík za informace a přeju všem hezkou slunečnou *slunce*středu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vosikac*
Datum: 07.08.13 10:19

Smlouvu s DigiTv jsem zrušil písemně bez problémů,jen věci jsem musel odvést technikovi cca 50km *nevi*.Ale zas to bylo levnější, než kdyby si pro to dojel *smich*.

Také jsem toho spoustu pročetl na netu a tam našel i inspiraci, jak sepsat výpověď a vše v pohodě ;)

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ifkali*
Datum: 07.08.13 10:39

Dík.

Jak je to s tím formulářem,stačí si ho stáhnout z netu, nebo je pravda, že bazírují , že to musí být origoš nějaký jejich přímo někde z pobočky z Brna, hlevně nic ztaženého z netu?

Je jasný, že se firmy dneska cukají, když u nich někdo ruší smlouvu, odchází jim busines...některé to umí dobře osolit, jiné jednají adekvátně v rámci slušnosti a smlouvy, ale raději se informuji, co kdyby ...

doplněno 07.08.13 10:40:

Jde mi o formulář na zrušení smlouvy.

Jinak jsem ráda, že je to pak v pohodě, jak píšete a žádný problém.

Datum: 07.08.13 10:50

Normálně jen napiš na kus papíru že zákazník XXXX chce ukončit smlouvu YYYY a pošli to na jejich adresu. Přijde ti pak od nich dopis kam máš vrátit satelit s přijímačem - buď osobně nebo poslat do jejich skladu.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ifkali*
Datum: 07.08.13 11:25

Dík, dokonce jsem zjistila, že mám i původní krabici od jejich zařízení , takže budu plně vybavena na zrušení smlouvy))Co už víc můžou chtít, že))

V podstatě se vůbec nedíváme na ty programy, nic v tv celkem není...takže asi tak a platit za něco nevyužiju, jenom proto, že mám obavy se odhodlat to vypovědet je debilita, to můžu ty prachy využít jinak))takže dík moc .

Od: vosikac*
Datum: 07.08.13 11:12

http://cz.digi.tv/documents/digi_technici_121214.pdf

Zde si najděte technika,který je nejblíže Vašemu bydlišti. Do výpovědi uveďte i jeho jméno a adresu,že jemu odevzdáte zařízení.

Kontaktní adresa pro doručení výpovědí je na stránkách Digi Tv.

Zde je výpověd vcelku slušně formulována: http://www.parabola.cz/forum/topic-63550/

doplněno 07.08.13 11:15:

Koukněte do vnitřní pošty,máte tam odkaz na stažení smlouvy ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ifkali*
Datum: 07.08.13 11:27

Asi jim to rovnou zavezu do Brna, udělám si volno a půjdeme na výlet *slunce*

Datum: 07.08.13 13:11
avatar

Tak pokud pojedete do Brna je Digi až na konci velkého komplexu, adresa pokud se nepletu je Troubsko ale ve vesnici ho nehledejte, je to cesta na Veselku od Bohunic, kousíček před odbočkou na Bystrc. Z Bohunic je to na pravé straně. Hlavně si nechte potvrdit, že jste zařízení odevzdala (včetně karty).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 07.08.13 14:12
Od: ifkali*
Datum: 07.08.13 11:34

Ještě mám v plánu změnit poskytovatele inernetu...tak z toho mám fakt bobky, ty se budou cukat co to půjde, podle toho co všude čtu.

Kdysi to byl fofrnet, pak nás v tichosti převedl fofrnet k internethome, je to nějaká odnož O2.Jednání na infolinkách katastrofa, to jsem řešila celkem banální věc a jednoduchý dotaz a ta arogance, no co můžu čekat, když je to odnož O2.

Takže je jasný, že jim odchází kšeft a je zřejmé, že bez netu nebudu, takže jim to vyjde, že jim odchází busines k jiné firmě, to budu fest opatrná.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.