Jak poznat gaye podle oblečení

Od: Datum: 26.07.13 22:07 odpovědí: 13 změna: 13.08.13 11:05

Už delší dobou mi vrtá v hlavě jeden můj kamarád...Nikdy jsem ho neviděla s žádnou holkou(myslím ,že s žádnou nechodil).Zajímá se o modu.Nosí uplé béžové gatě a takový ten pánský svetr do véčka.Myslím,že určité znaky homosexuality vykazuje.Myslíte,že je to gay?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.07.13 22:17

Tebe neučili, že podle vzhledu se člověk soudit nedá? Možné to je, ale třeba je mu to oblečení pouze pohodlné, co ty víš.

doplněno 26.07.13 22:18:

A že nikdy neměl holku? Třeba čeká na správnou příležitost.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.07.13 22:31

Píšeš kamarád. Asi takový kamarád zase nebude, když si Ty lámeš hlavu s jeho sexuálním zaměřením. A vůbec, když je to kamarád, tak by Ti mělo být úplně fuk. A podle oblečení se homosexualita opravdu nepozná. A pak, v čem je problém? I kdyby homosexuální byl, Tebe by to zajímat nemělo, pokud se jedná, jak říkáš, o Tvého kamaráda.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.07.13 22:45

Myslím si, že i kdyby, tak je to jen a jen jeho věc. Znám pár případů, kdy je to jasné na první pohled, ale to jsou opravdu extrémy. V 99% případů to nepoznáš. Pokud posuzuješ lidi podle oblečení a jenom jednoho jejich zájmu, tak se ti lehce může stát, že se jednou pořádně spleteš a narazíš. Tobě ale vrtá hlavou něco jiného. Líbí se ti? Chtěla bys ho? Máš pusu, tak se ho zeptej.

Ohodnoceno: 3x

Od: pepr®
Datum: 27.07.13 11:08

Ladine, *palec* přesně to mě taky napadlo.

Datum: 26.07.13 23:13

podle obleceni to nejde, ale podle chovani (casto i vyrazu obliceje) rozhodne, i ten co si hraje na heteraka, je poznat, ale podle me to rozezna hlavne chlap, osobne mam na to cuch... kolikrat jsem slysel, co blbnes, dyt ma holku, a voila uz pari v pozdejsim veku s typkem :D

Datum: 27.07.13 02:55

Svého času gayové chodili takto... Nosí něco takového?

Jak píší jiní... nesuďte dle vzhledu...

Datum: 27.07.13 08:05

A ja blahova si myslela že se to pozna podle sik kabelecky

Datum: 27.07.13 11:19

Myslím si, že je to jeho věc a Vám do toho nic není, ať je to tak, nebo tak... Z toho, co jste napsala se rozhodně nedá usuzovat vůbec nic. Takhle nějak vznikají pomluvy a drby o druhých...Nic ve zlém, Vy si tím zatěžovat hlavu nemusíte, je to jeho věc a jeho život.

Datum: 27.07.13 11:31

Nejjednodušší řešení - zeptej se ho přímo: "Proč se oblékáš jako buzerant?" A když odpoví "Protože jsem buzerant", je to jasné :)

Pokus o vtip samozřejmě. To, že nosí na první pohled divné oblečení může znamenat třeba jen to, že je tzv. metrosexuál, což je taková podivná rozmáhající se móda. Některým holkám se ale tito divní týpci líbí.

Od: himmelsdorf
Datum: 27.07.13 15:36

Já už nemám ženskou tak cca 8 let no dobře skoro deset let... a rozhodně jsem se nepřeorientoval...se kouknu na nějaký ten lechtajcí film né a good :-P*smich**smich*

Datum: 27.07.13 19:42

Ale no tak, copak jde z toho poznat, že je gay? Třeba je jen impotentní...

Datum: 27.07.13 19:55

Přestaň se starat o sexuální zaměření svého známého (kamaráda bys doufám brala takového, jaký je). Jednak ti do toho nic není a druhak: Copak ty své zaměření vytrubuješ veřejně?

Od: lili*
Datum: 13.08.13 11:05

Absolutně nepoznáš. Mám pár kámošů gay a chodí oblečeně úplně normálně. Nepoznala bys je. Mám pocit, že naše společnost se mocc dívá na filmy, kdy chodí homos.v růžovém a mluví fistulí.V drtivé většině to tak není.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.