Kalendář, kniha a jejich prodej

Od: Datum: 25.07.13 21:07 odpovědí: 1 změna: 25.07.13 22:33

Cestuji a přemýšlím, že bych zážitky a fotky z cest nějak uplatnila. Přemýšlím například o tom, že bych z fotek z cest udělala nějaký kalendář, případně fotoknihu. Neočekávám žádné velké zisky, spíš by se jednalo o pár objednávek od lidí z internetu. Nepředpokládám, že bych to nabízela nějakému vydavatelství. Musela bych mít živnostenský list a platit sociální a zdravotní, nebo to jde udělat i nějak jinak?

Mám také fotografie různých objektů např. kostely, hrady apod. Mohla bych vůbec tyto fotografie zveřejnit aniž by mi hrozila nějaká sankce, nebo je nutné mít snad nějaké povolení od daných objektů?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.13 22:33
avatar

Fotek si dneska každý naseká tisíce. Kdo by takovou fotoknihu kupoval? A jak bys ji prodávala? Dělat si starost se zdaněním je trošku předčasné. Fotokniha, pokud by měla být kvalitní, tak by zahrnovala vysoké vstupní náklady. A od těch by se odvíjela prodejní cena, kterou by byl asi těžko někdo ochoten akceptovat. Pokud skutečně umíš fotit a vytvářet kvalitní fotografie, tak se podívej tady.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.