Jižní Čechy - tip na výlet

Od: Datum: 24.07.13 22:41 odpovědí: 8 změna: 25.07.13 10:59

Dobrý den, chystáme se s přítelem na týdenní dovolenou do jednoho penzionu u Lipna. Máte nějaké tipy na výlety v okolí? Jakékoliv zaměření. Děkuji za tipy

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.13 22:48

Zřícenina Vítkův hrádek, výlet lodí po Lipně

Ohodnoceno: 0x

Od: martin1965*
Datum: 24.07.13 22:59

Rozhledna na Kleti, Český Krumlov.

Datum: 24.07.13 23:00

Rozhodně si nenechte ujít Stezku v korunách stromů.

Ohodnoceno: 2x

Od: mowla*
Datum: 24.07.13 23:05

Já mám Šumavu rád a tak tvrdím, že komu se líbí příroda, těžko tam ´šlápne vedle´... ;) Tak jenom namátkou:
- klášter Vyšší Brod (příp. k tomu Zlatá koruna)
- Rožmberk
- Č. Krumlov zámek, zahrada, grafitový důl, Kleť (rozhledna+observatoř), Boletice (býv. vojenský prostor - cyklo nebo pěší)
- slatě (Chalupská, Tříjezerní)
- Boubín
- Knížecí pláně
- okolo Vydry
- jezera Prášilské (i když tam je teď ´měsíční krajina´), Laka, Černé, Čertovo
- Lovecká krčma Františkov (u Kvildy) - vynikající kuchyně, ale je nutná rezervace předem, někde už jsem tu psal telefon
- stezka ´v korunách stromů´ u Grafenau (Neuschönau) v Německu, nejkratší cesta je přes Strážný - ta lipenská je ´čajíček´
.
.
.

doplněno 25.07.13 00:02:

Tak jsem našel i ten telefon na Loveckou krčmu - 388435539, sice to bude vypadat, že mne platí jako ´nadháněče´, ale ne - jen rád dobře jím a tam se jí výtečně (ceny cca ´pražské´), takže i doporučuju.

Ohodnoceno: 2x

Od: au1
Datum: 24.07.13 23:46

my byli před 2 týdny v penzionu U Kukačků na Lipně, výlet na Plešné jezero kolem Schwarzenberského kanálu byl celkem pěknej .)

Od: ducati996*
Datum: 25.07.13 08:28

Tak přesně sem také jedeme, penzion U Kukačků :)

Datum: 25.07.13 00:11

Čertova stěna

Od: poke
Datum: 25.07.13 10:59
Tak na kole nesmíte vynechat Schwarzenbersky kanál, plesne jezero a okoli v teto lokalite (Novopecko, Nove údolí, Stožec atd...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.