Poplatek za komunální odpad

Od: Datum: 24.07.13 22:28 odpovědí: 2 změna: 25.07.13 10:56

Dobrý večer. Prosím, vyzná se někdo v poplatcích? Konkrétně za komunální odpad. Jde o to, že u nás v paneláku bydlí pětičlenná cikánská rodina. Už několik let neplatí za komunální odpad (vím to tak, že výzvu z obecního úřadu zmačkali a zahodili u našeho vchodu). Ta částka je skoro 18 tisíc! Je nějaká páka, aby je město z nájemního bytu kvůli tomu vystěhovalo? Nájemné nejspíš platí, protože kdyby nezaplatili za několik měsíců, už by je z bytu stěhovali. Navíc jsou to hluční špindírové, nikdo z nájemníků jim nic nevytkne, protože se bojí jejich hněvu a zároveň i nařčení z rasizmu. Hrozně mě tahle skutečnost štve, bílí platí, uklízí, jsou k sobě taktní a dodržují pravidla a vyhlášky - aspoň tedy u nás v domě. A oni?! Na cigára, chlast a benzín mají. Nebudu se rozčilovat...prosím jen o radu ohledně těch poplatků. Jsem ochotná s nalezeným dopisem dojít na úřad a něco v tom podniknout. Díky za Vaše rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.07.13 08:29
avatar

Dobrý den, nemusí se nám to líbit, ale jde o vztah mezi nájemníky a radnicí, která poplatky za odpad vybírá ze zákona. Tam, na ekonomickém odboru, dobře vědí, kdo a jak platí nebo ne. Potom mohou či musí vymáhat poplatky i penále z prodlení. Nikdo jiný do toho nemůže zasahovat. Vy se tam můžete jít zeptat, ale v podstatě jenom na to upozornit a tu rodinu "prásknout". Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.13 10:56
avatar

Stejně tak jako revizor v tamvaji s cikánskou rodinou, která řve, houpou se na madlech a plivají po zemi. Revizor je obejde. *cert*A vůbec to všechno dookola. *plac**plac**plac*Když mě cigoš nařknul z rasizmu, řekla jsem že jo, že jsem rasista a co s tím chce dělat?! Vyrazila jsem mu dech, ale je to stejně jedno. *plac*Ze svých daní je živíme a oni nás za to z duše nenávidí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.