Odstoupení od smlouvy Bohemia Energy

Od: Datum: 24.07.13 20:32 odpovědí: 2 změna: 24.07.13 22:36

Problém s odstoupením od smlouvy od této společnosti z důvodu stěhování.

Ještě před odstoupením jsem volal na zákaznickou linku co je potřeba udělat.Odpověď zněla do 14 dní před ukončením je nutno podat písemně ukončení smlouvy kopii budoucí nájemní smlouvy.

Což jsem udělal poslal i s dodejkou.Nyní po měsíci jsem volal na BEE a bylo mi řečeno že žádnou poštu nedostaly a chtějí zálohu za další měsíc.Přitom dodejka mi přišla zpět jako doručená a dle sledování zásilek Českou poštou ,také doručená.Bohemia tvrdí že žádný dopis neevidujou.Proto nemají mé ukončení smlouvy a na základě toho chtějí další zálohy.

Tak bych chtěl vědět jestli je potvrzení o doručené poště důkaz že jsem odstoupil v zákonné lhůtě od smlovy.

Není přeci můj problém že oni nemůžou najít dopis ,který jsem odeslal a byl doručen.Kam se tedy obrátit ,když zapírají výpověď a chtějí stále zálohy?Kde mám jistotu že to nebudou vymáhat?

Děkuji za každou zkušenost a názor.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mm*
Datum: 24.07.13 20:35

Jestli máš navíc kopii toho dopisu, tak by neměly mít šanci něco vymáhat, zkontroluj ještě jednou adresu, jestli si to poslal správně a tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.13 22:36
Dobry vecer ja jsem s nema nemel problem odstěhoval jsem se poslal jsem jim dopis o ukončení nájemní smlouvy a adresu kde se budu nacházet aby poslaly vyuctovani. Do 14 dni mi přišel dopis o ukončení smlouvy. Zálohu jsem musel este zaplatit protoze trvalo mesic nez si to elektrárna přepsala zpatky ale vyuctovani přišlo na udaj z elektroměru.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.