Alza.cz - jak dlouho trvá doručení?

Od: Datum: 23.07.13 21:31 odpovědí: 5 změna: 24.07.13 10:23
Dobrý den koupil jsem si na internetovém obchodě alza.cz notebook a chtěl bych se zeptat za jak dlouho asi přijde.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.13 21:34

tady je poraďte a né infolinka Alzy .

Ohodnoceno: 0x

Od: lm®
Datum: 23.07.13 22:02

Sice by vám nejlépe odpověděli v Alze.. ,ale já jsem si jej cca před měsícem také v Alze kupovala,objednán v sobotu,doma byl ve středu . Pozor byl "skladem".

Přeji hezké chvíle s novým NTB a at Vám jej také brzy dodají.Lenka

Datum: 24.07.13 07:26

To záleží na tom, jak to poslali, jestli přes poštu, nebo přes jiného dopravce (např. DHL, PPL atd.).

Také záleží na tom, KDY to poslali a jakou (v případě České pošty) zvolili službu. Pokud předpokládáme použití Balíku Do ruky, tak přijde druhý pracovní den.

Žádné z těchto informací jste tady nenapsal, tudíž Vám zbývá přiobjednat si ještě křišťálovou kouli a zkusit si odpověď vyvěštit z ní.

Datum: 24.07.13 07:30

Nepřehlédl jste, že je možné, že máte ve městě "odběrové místo"? Tedy můžete zboží vyzvednout a nebýt odkázán na dopravce a neplatit dopravu.

Datum: 24.07.13 10:23

Orientační časy mají napsáno na webu.

Jinak to záleží na několika faktorech. Je zboží skladem? Veze vám to dopravce nebo máte osobní odběr? Platíte hotově, kartou nebo se čeká na bankovní převod? Pokud je zboží skladem, zvolíte osobní odběr a platíte hotově, máte jej nejpozději druhý den na pobočce (někdy i tentýž den). Pokud se musí zboží naskladnit, čeká se na převod nebo jej veze dopravce, tak dny naskakují.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.