Spánek narušený

Od: Datum: 23.07.13 10:17 odpovědí: 4 změna: 25.04.14 14:27

Dobrý den. Mám delší dobu narušený spánek. Je mi 58let. Dříve jsem usnul a ráno mne budil telefon a bylo vše v pořádku ted to tak není v noci se převaluji a ne pořádně usnout zkoušel jsem ruzné možnosti třeba pivo před spánkem nebo déle se dívat na televizi taky sex s partnerkou ale nic nezabírá. Poradte mi. V seznamu jsem našel pouze tablety Kozlík jsou i jiné tablety ale taky cenově níže? Čaj pít nechci. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.13 10:35
avatar

Nejspíš bych vás měla přivítat v klubu nespavců. Poklikáte-li v archivu, najdete hromady stížností na špatný spánek. Neschopnost usnout, probouzení se uprostřed noci a neschopnost znovu zabrat, příliš brzké probouzení se a mnoho takovýchhle kombinací problémů. Je to na mrtvici! Ale po vlastních zkušenostech a po všem tom, na co si lidé stěžovali a naopak radili, výjde to nastejno, nepomáhá nic. Vůbec! *plac*Prášky po čase přestanou stačit, po některých je člověk jako v hlubokém bezvědomí a ráno jako s kocovinou, Naprosto jistě odzkoušené nepomáhá. Ani teplé mlíko, ani pití, ani sex, ani únava z dobře vykonané práce na čerstvém vzduchu, ani chladno, ani vyvětráno, ani nic. Fakt nic! *sok* Jednou jsem takhle zoufalá zavolala na nějakou speciální linku a tam mě lékař vyslechl a řekl mi, že to může být také špatné vnímání spánku. Že spím, ale neuvědomuji si to. Občas si myslím, že jsem neusla, ale hodiny říkají něco jiného. Tak jsem si to vyřešila tak, že když spím, tak spím. Když nespím, tak to neprožívám, neřeším to, nezuřím jako dříve. To je ale tím, že už nemusím do práce a jen vědomí, že můžu přes den dospat, mi pomáhá. Ale stejně přes den nedospávám. :D Takže, vítejte v klubu. Je nás, nespavců, hodně!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.13 11:55
avatar

Dobrý den. Kozlík lékařský se dá koupit i v kapkách. Bez předpisu ( na přírodní bázi), nenávykové se dají koupit např. Melaton tobolky, Persen forte, Medea kapky... Ale cena je u těchto produktů cca stejná, jako u tobolek Kozlíku lékařského. Záleží také jak kde.. Zajděte do lékárny a nechte si poradit tam. Oni Vám nabídnou produkty, které mají a sdělí i přesné ceny, abyste se mohl rozhodnout a vybrat si, pokud už chcete na spánek bylinné produkty vyzkoušet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.13 12:37
avatar

Kamarádka užívá nějaký Melato... tak nějak se ta látka menuje a hodně to dávají do přípravků na spánek dětí neškodný a účinný jen bere 2-3 dávku. Přes Google dohledáte možná více. Vždy řiká, že se zas vyspala jak malé mimino

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miriamsta*
Datum: 25.04.14 14:27

Dobrý den, přípravků na tento nešvar je opravdu velmi mnoho a také ho může způsobovat velmi mnoho věcí. Nespavost může způsobovat stres, problémy v rodině či v práci, psychická nevyrovnanost, zdravotní problémy, nezdravý režim apod.

Nejlépe se proti němu bojuje tzv. spánkovou hygienou. Tzn. nastavit si přesný režim, kdy budete chodit spát. Tělo je je jen dokonalá mašina, kterou je potřeba přizbůsobit. Dobré je také si před spánkem vyvětrat a dát si třeba horkou vanu, čaj a číst knihu. Mě osobně pomáhá to větrání, kniha a Dormian Rapid..

Zkoušela jsem i Hypnox, ale ten nezabral :(.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.