Podání žádosti

Od: Datum: 22.07.13 22:32 odpovědí: 4 změna: 23.07.13 21:48

Požadala jsem si o přispěvek na bydleni a byl mě zamitnut . Neni na žadosti uvedeno společně posuzovanych osob. Vše jsem řadně dodala.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.13 23:03
avatar

Nejsem si jista, zda Vašemz dotazu dobře rozumím. Nemohla byste jej upřesnit?

Obecně: Proti rozhodnutí se můžete odvolat, tuším ve lhůtě 15 kalendářních dnů od doručení zamítnutí žádosti.

Případně můžete doplnit chybějící a žádost podat znovu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: debri
Datum: 23.07.13 08:14

Taky mi to přišlo neúplné...odmítli vás už u přepážky nebo písemné vyrozumění? Hlavně se nenechat odbýt bohužel,taková strategie většiny "sociálních" pracovnic je*zed**zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.13 09:30
avatar

Na žádosti, kterou vyplňujete musíte uvést všechny osoby žijící ve stejné domácnosti s vámi. Všechny příjmy těchto osob se sčítají a podle výsledku se přiznává výše příspěvků na bydlení. ;) Máte-li proto větší příjem (v součtu posuzovaných osob), příspěvek vám nebude přiznán. Záleží, kolik lidí a s jakými příjmy s vámi bydlí.

doplněno 23.07.13 10:21:

Máte na byt dekret? Je na vaše jméno?

doplněno 24.07.13 07:52:

Jetro, když jsem šla poprvé podat žádost o příspěvek na bydlení, to jsem byla po operaci kýčle a na účtě jsem měla tak prázdno, že tam ani ozvěna nebyla a děsila jsem se narozenin vnoučků, s obrovským studem a hanbou jsem jednala s úřednicí a omlouvala jsem se jí, že se stydím za to, že musím prosit. Ona se na mně usmála a řekla, že když příspěvek na bydlení nedostanu, dostanou o to více naší spoluobčané a ti požádají a vezmou bez skrupulí. ;) Ne každý je schopen práce a ne každý spoléhá na dávky. Nejsem si jistá, ale myslím si, že tazatelka patří do skupiny, řekněme, nemohoucích. A ne líných.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.07.13 21:48
avatar

Snahu a úsilí, které věnujete získávání sociálních dávek, nasměrujte raději k tomu, abyste víc vydělávali nebo se přestěhujte do skromnějšího. Žít dlouhodobě na úkor ostatních není dobré.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.