Sex bez ochrany

Od: Datum: 22.07.13 23:09 odpovědí: 13 změna: 26.07.13 22:07
Dobrý večer mám takovou otázku. Asi před týdnem jsem měla pohl. styk s přítelem bez ochrany. Měla jsem krátce po MS a dva neplodné dny před sebou. Je mi teprve 15 let a nechci si zkazit život. Dělala jsem si tehotensky test a vyšlo mi že nejsem těhotná ale mám obavy, za jak dlouho zjistím jestli jsem těhotná? Test jsem dělala den po styku a za týden a stále byl negativní.Chtěla bych se zeptat jestli je možné otěhotněni. Někde jsem slysela že existují bylinky na potrat jestli znáte nějaké prosím napište :) děkuji za odpovědi
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.13 23:19

Tedy jedno lepší než druhé! Sex v patnácti letech bez ochrany a "bylinky na potrat" ...

Málo si vážíš svého zdraví a života.

___ Těhotenství podle mne pravděpodobné není, ale příště místo shánění informací o "bylinkách na potrat" radši přistupujte odpovědně k sexu!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.07.13 23:57

Ten test se musí v každém případě zopakovat - podle návodu, který je u něj přiložen. Týden je příliš krátká doba. Otěhotnění možné samozřejmě je, ale není to příliš pravděpodobné. Bylinky na potrat neexistují.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.07.13 00:10

jestli mas pochybnosti, dupej pro Postinor, vcera bylo pozde... gumu jsem nikdy nepouzil a vida je mi hoodne let a jsem bezdetny (treba o tech detech nevim) z nekoho to tece i pri vzruseni se spermiemi, z jineho to tece i bez spermii (nebavim se o vrcholu), vsadit se na to neda :) teda da, ale ta vyhra nikoho vetsinou nepotesi :)) Nicmene podle probehnutych testu jsi negativni...

Od: pb®
Datum: 23.07.13 00:11

Těhotenský test se vyplatí dělat až den po vynechýní menstruace, ne dřív.

Kdysi si ženy dávaly na potrat horkou lázeň a svařené červené víno, věřily, že to rozproudí krev a případné těhotenství se neudrží, ale nastane potrat ve velmi raném stádiu, něco jako opožděná menstruace.

Pokud nechceš být těhotná, tak nesoulož bez ochrany, nikdy. Ani v době menstruace, protože jsou známy případy, kdy ženy měly paradoxně ovulaci a menstruaci zároveň.

Souložit dvy dny před očekávanou ovulací, je podle mě ideální k otěhotnění. Už jsem to psala v jiném příspěvku, spermie počkají v pohlavním ústrojí ženy na právě uvolněné vajíčko i několik dní, kdežto vajíčko je oplození schopné jen několik hodin. Z právě takové soulože (plánované), kdy ještě nedošlo k uvolnění vajíčka a bazální teplota tedy ještě nestoupla, mi v postýlce spinká dvouletý syn.

Od: xixi*
Datum: 23.07.13 08:20

Neplodné dny neexitují! Jsou dny kdy je větší nebo menší pravděpodobnost otěhotnění.

Na test je podle mě brzo, počkej na další menstruaci, a pokud nedorazí, tak k doktorovi. Sex bez ochrany má holt i svá negativa.

O bylinkách "na potrat" ani neuvažuj

Od: lizie
Datum: 23.07.13 08:44
Dobrý den na tohle jsem zapomela, asi 5 dní po styku jsem začala krvácet a chtěla bych se zeptat jestli je tímto jiste že nejsem těhotná
Datum: 23.07.13 09:11

Zdravím. Tak pokud jsi menstr. normálně dostala asi 5 dní po styku, pak pravděpodobně je vše OK. Ale nejsme gynekologové. Pokud jsi dost stará na provozování sexu, pak bys měla být dost stará i na to, aby sis zašla na gyndu, nechala se vyšetřit a poradila se o vhodné antikoncepci pro Tebe. Ušetříš si nervy a obavy po každém styku, jestli náhodou nejsi těhotná. I k sexu bys měla přistupovat zodpovědně spolu se svým partnerem...

Ohodnoceno: 2x

Od: lizie
Datum: 23.07.13 13:13
No to je právě to měla jsem menstruaci dostat až 5.8. ale krvácet jsem začala už těch 5 dní po styku.
Datum: 23.07.13 09:14

Ne, není to jisté. Stávají se případy, kdy těhotná menstruuje i dva nebo tři měsíce na začátku těhotenství. Nejpřesněji to pozná gynekolog na základě rozboru krve, který dokáže odhalit těhotenství velmi brzy. Volně prodejný test se obvykle používá až po první vynechané menstruaci, dříve nemá smysl.

Od: uska®
Datum: 23.07.13 09:57

Já menstruovala první tři měsíce těhotenství. Vůbec nic mi nebylo, netušila jsem, že jsem těhotná, ale měla jsem o deset let více jako ty. Poprve v životě jsem začala uvažovat o dietě jelikož jsem nemohla dopnout rifle a ejhle, já čekala miminko.*smich*

Od: ruze®
Datum: 23.07.13 10:20

Holka,holka a příteli je kolik,že nemá taky rozum? Nejde jen o těhotenství,ale i o pohlavně přenosné choroby,kondom by měl být součástí i tvé kabelky,když na některé chlapy není spoleh! Když máš strach,tak 2 tablety Postinoru,první max do 72 hod.po nechráněném styku a druhou 12 hod. po té první,cena 300-500,-nejsem si jistá,ale asi budeš muset mít recept napsaný gynekologem.Jinak,na našem trhu je schválená tzv.,,potratová pilulka RU-486,cca za 3500,-ale bude na trhu prý až na podzim a to by pro tebe mohlo být pozdě.A navíc je to docela drahý špás.Jinak,jsi na Netu,tak popis těch tablet včetně cen najdeš i na GOOGLU. A příště raději neriskuj.Přeji ti ať je to s tebou v pořádku.

Datum: 23.07.13 19:43

Těhotenství nelze zjišťovat den po pohlavním styku, ale pokud se nedostaví další menstruace. To vás ve škole neučili? A jestli nevíte tyto základní věci, tak proč souložíte? A bez ochrany? To chcete chytnout nějakou pohlavní nemoc? Ve vaší generaci totiž šoustá kdekdo s kdekým... a myslí si, jak je in a borec.

Datum: 26.07.13 22:07

Souhlas! - ale těhotenství ještě není to nejhorší - i to se dá řešit - ale můžeš chytit AIDS - a tady je řešení už tedy sakra méně snadné!- může to být i konec života. Tak ahoj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.