Bolavá lopatka

Od: Datum: 22.07.13 07:29 odpovědí: 6 změna: 22.07.13 19:37

Manžel má 5měsíců velké bolesti ramene po pádu v zimě.Ortoped tvrdí,že nic není zlomeno.Ale,viditelně je vidět snížená lopatka a na rameni je prohlubeň.Jako by byl přetržený sval.Kdo mi poradí?Je nějaký odporník na svalstvo?Děkuji.vera01


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.13 08:01
avatar

Pokud ortoped nic nenašel, pak bych zkusila fyzioterapeuta v tomto případě a rehabilitace.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.07.13 08:21
avatar

Souhlas s Kapičkou. Ať si muž vyřídí doporučení na rehabilitace, jinak se nedoplatíte. Tam musí projít přijímací prohlídkou rehabilitačního lékaře. A také se poohlédněte po fyzioterapeutce, která umí tejpovat. ;) Poklikejte a podívejte se na povídání o tejpování. Je to taková jako bezvadná záležitost, trošku jako zázrak. Vlastní zkušenost.

doplněno 22.07.13 10:27:

Voltaren je jen humbuk. Pokud přesně neznáte diagnozu, jsou to zbytečně vyhozené peníze. Rehabilitačního doktora! *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vera01*
Datum: 22.07.13 09:43

Jaké zkušenosti máte s mastí Voltaren forte?Děkuji.

Datum: 22.07.13 19:37
avatar

Mažte kostivalovou mastí ,,léčebná,, Traumaplant. Je registrovaná. Kostivalovou mastičku, kterou koupíte třeba od dr. Popova můžete též mazat, ale výsledek uvidí manžel až za měsíc - pět neděl při mazání dvakrát za den. Je to dlouhodobější záležitost, ale pomohla mě, musíte vydržet. O tom Traumaplantu jsem se dozvěděla až po vyléčení Popovem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 22.07.13 10:01

Ortoped ať vypíše žádanku na CT a zjistíte vše.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.13 19:30
avatar

Já bych po nic nepomáhající diagnoze určitě vyhledala jiného lékaře. Buďto, jestli myslíte, že to je v oblasti ortopedie, nebo možná nasměrovat spíše na neurologii. Nezapomeňte a lidé to neznají, nebo nevyužívají, máte právo a nárok na revizi jiný lékařem! Přece nebude manžel trpět proto, že lékař vysloveně nemá zájem, vůbec se nesnaží dopátrat příčinu bolestí. Takže něco pro to udělejte. Máte internet, tak si najděte jinou pomoc v blízkosti svého bydliště. Popřípadě se poptejte známých nemají-li dobrého neurologa.. Ta rehabilitace také pomůže, ale až po zprávě od odborného lékaře. Já osobně bych měnila lékaře.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.