Dražba poloviny bytu kvůli dluhům exmanžela

Od: Datum: 21.07.13 10:47 odpovědí: 5 změna: 21.07.13 21:12

Dobrý den, moc prosím - poradí mi někdo erudovaný v této záležitosti? Nejlépe vnitřní poštou, neboť je mi dost trapné ventilovat vše veřejně. Děkuji za pochopení.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.13 11:54

levando. Ve vnitřní poště máte na mě mobil. Ale... Není proč se stydět napsat svůj problém tady. Nikdo Vás tu nezná. Váš příběh bude podobný desítkám jiným, věřte mi. Vím to z praxe. A jeho řešení tady může pomoci i někomu jinému. A přiznám se, že kolikrát i naprostý laik tady občas "naťukne" řešení, které by mě třeba ani nenapadlo. A to si myslím, že svoji práci umím opravdu dobře.

A když nechcete uveřejnit svůj dotaz pod svým nickem, můžete dát dotaz pod nikem nezaregistrovaným. :)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jirbar*
Datum: 21.07.13 12:12

Je mi divné, že by byt nebyl vypořádán v rámci SJM a pokud se jednalo o podílové vlastnictví tak při obsazení nájemníkem bude mít malou tržní hodnotu a nic vám nebrání zůčastnit se dražby.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.13 12:15

jirbab. Obdivuji Tě, že dokážeš odpovědět, aníž bys cokoliv o tomto konkrétním případu věděl. To je fakt za 100 bodů *zed*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jirbar*
Datum: 21.07.13 12:23

No a co. Z nadpisu něco vyplývá a taky jsem si nevšiml, že bych poskytl radu. Jsou psány pouze alternativy. Jinak jsou i mnohem blbější a nic nevypovídající příspěvky přesto nepředčí příspěvek na který tímto reaguji.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.07.13 21:12

Ahoj. Kamarád, když se rozváděl, tak s svou nastávající bývalkou sepsali právníkem potvrzený seznam věcí, které komu potom připadnou a do kterých nikomu dalšímu nic není. Ani případnému exekutorovi.?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.