Mluvení s holkama

Od: Datum: 19.07.13 00:40 odpovědí: 3 změna: 22.07.13 20:50

Ahoj, jmenuji se Láďa je mi 15 a mám hrozný strach mluvit s holkama. Co dělat ,abych se bál míň?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.13 01:09

Čeho se bojíš? Holky nekoušou (většinou).

Ohodnoceno: 2x

Od: mowla*
Datum: 19.07.13 01:22

Tak si v první fázi představ, že jsou to kluci - takoví ne zcela obvyklí - a kecej. Po chvíli ti to ani ´nepřijde´...

doplněno 19.07.13 01:22:

Ivzez: Z toho "většinou" mám - většinou, strach... :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.07.13 20:50

Ahoj Láďo, jako 16letá holka ti můžu akorát poradit, abys se nebál vyjádřit jakýkoli pocit nebo emoci slovy. Mě samotné vždycky pomáhá v konverzaci, když vyjádřim svůj názor a pocit ohledně tématu, pak se dá docela dobře rozvést další rozhovor. Mě dělal vždycky problém oční kontakt, proto je lepší nechodit si nikde sednout, ale procházet se, to se pak můžeš koukat do země. A aby ses nebál podívat se "do očí", doporučuje se koukat místo toho na kořen nosu. Holka to nepozná a bude si myslet, že jí koukáš do očí ;) :D Hodně štěstí jinak :)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.