Nemáme se kde scházet ...jak to dělají jiní?

Od: Datum: 19.07.13 00:01 odpovědí: 29 změna: 08.08.13 13:57

Dobrý den, mám milence. Dva roky jsme se scházely v jeho práci ... pro mne ne až tak příjemná situace, nebot u vchodu v budově je ochranka, musím nahlásit ke komu jdu a mít specialíi průkaz na vstup. Toto alespoň vykompenzovala sprcha v kanceláři, ale všeobecně ...vůbec žádná anonimita ...Jak to dělají jiní? Rady tipu hotel, motel nepište ... zajímavé nápady uvítám ... děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.13 00:12

v létě příroda *smich*

Ohodnoceno: 0x

Od: axus®
Datum: 19.07.13 00:13

A co ho vzit naprosto jednodusse k sobe domu? Nebo k nemu? To nejde?

Datum: 19.07.13 00:30

Ano, to by bylo nejjednodussi, ale mame oba jiz rodiny a mimi. V podstate jsme vlastne byvali partneri a pak se stalo, co se stat nemelo ... a uz jsme mohli byt jen milenci ... nic vic

Od: buss®
Datum: 19.07.13 00:15

Zajímavý nápad? V kostele..., ale ptát se na toto...

Datum: 19.07.13 01:01

Třeba si kupte nějaký větší nebo obytný auto (s rovnou ložnou plochou alespoň 2m - např. něco ve stylu Fiat Scudo), karavan, pronajměte si chatu v zahradní kolonii, kupte si stan, co já vím :) Ale popravdě, zahýbat partnerům, to k nim není zrovna čestné - počítejte s tím, že nic netrvá věčně a časem se to provalí.

Datum: 19.07.13 04:38

A co tak vztah ukončit a být ráda, že se o tom úletu nedozvěděli partneři a nepřišli jste o rodiny? Scházet se v práci nebo v posteli ze které právě odešel manžel, považuji za tu největší blbost. Scházíte se 2 roky a už jste pomyslela na to, že by to nebyl jen milenecký vztah, bylo by to stejně vzrušující když byste spolu byli denně?Jsem hodně tolerantní ale vám, kde se scházet bych neporadila ani omylem. Víte, ani tomu moc nechci věřit, žena a dá si nick "samička" to už vypovídá o tom co je to za ženu.

Ohodnoceno: 6x

Datum: 19.07.13 15:26

Ano ano, bylo by to stejne vzrusujici i kdyz by jsme spolu byli denne. Mame za sebou 4 roky vztahu a celou dobu to bylo nejen v sexu jako na zacatku. myslim, ze malo kdy se potkaji dva naladeni na uplne stejnou frekvenci ...nam se to povedlo ... jenze ... ja jsem chtela zalozit rodinu a on chtel nejprve postavit dum ... a tak jsem si dali pauzu ... Vy ze jste hodne tolerantni? a v jakem slova smyslu? kdyz nechcete radit, tak vubec nereagujte, ne ...samicku pozivam uz dlouho - i v pripade kdyz se ptam, jak pestovat šnitlík :o)

Datum: 19.07.13 06:40

Neverna samicka ktera podvadi nejen manzela ,ale prave i mimi .

Ohodnoceno: 2x

Od: stanis
Datum: 19.07.13 08:14
Na to se vás nikdo neptá. Tazatelce jsou rizika zjevně jasná, tak si to moralizování nechte. Nic o ní nevíte.
Kde se scházet: jestli jste na tom finančne dobře, viděl jsem, že někteří si společně najímají garsonku ve velkém anonymním paneláku. Bohužel to ale může dělat 5 až 10 tisíc měsíčně.

Datum: 19.07.13 15:30

Opravdu Vam dekuji za normalni reakci. Nikdo nic nevi a moralizuje ... pro dalsi podobne ... nemam manzela, nejsem vdana. Jelikoz mi bylo vice pres tricet, chtela jsem jenom dite. Financne na tom oba nejsme nejhure, ale preci jenom drzet si pronajem neni levna zalezitost. Dekuji a preji pekny den :o)

Od: ron*
Datum: 19.07.13 07:59

Jak to dělají jiní? Nevím, jak jiní, ale já se "scházím" se svým manželem doma, pěkně v pohodlí a soukromí. A to vy přece můžete také. Tak neblázněte! Každá nevěra nakonec praskne, můžete se snažit sebevíc, ale stejně se to provalí. Ještě bych možná pochopila ojedinělý úlet, ale dva roky? Máte miminko, rodinu ...nechápu.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 19.07.13 08:50

Pokud není člověk vybírtavý... tak se dá v podstatě všude.

Od: uska®
Datum: 19.07.13 10:57

hotel, motel - nebrat, jak píšete, chtějí po vás OP

Je dost inzerátu na Milenecké azyly v soukromí, tam po vás nikdo doklady nechce.

Datum: 19.07.13 11:53

Doufám, že nejste moje manželka My jsme to s ženou, když jsme byly mladí a když nebylo kde dělali v autě na odlehlích parkovištích. Teď vlastním Ford Galaxy a po jednoduchém vyjmutí zadních sedadel získáte 2 x 1.3 metru. A po důkladném zatmavení oken není co řešit. Navíc to má bufíka, takže je tam teplo i v zimě, když to nemá nastartovaný motor. Akorád nevím, jak by jste vysvětlila manželovi koupi nového auta

Datum: 19.07.13 15:41

Nebojte, nejsem ani Vaše, ani jiného manželka :o) Když slyším a vidím jak má každý druhý bokovku, čekala jsem, že nápady se pohrnou ...

Datum: 19.07.13 19:54

A máte milence, nebo milenku? No když se jste "scházely" (to cituji vás), tak to vypadá na nějaký ten lesbický vztah. A jak to dělají jiní? Víte, většinou zapojí svoji fantazii, která vám evidentně schází, tak se pak nedivte, že vás ten váš milenec ojede ve své kanceláři...

Ohodnoceno: 4x

Datum: 20.07.13 16:40

A neni to jedno? Moje otazka znela jinak. Kdyby meli vsichni tolik fantazie, ze by nepotrebovali poradit ... asi by poradte.cz nemuselo existovat, nemyslite? a ejhle, co je tady dotazu ... tzn. lidi bez fantazie... jinak mimochodem, kancelar neni spatna. Ze by zavist? kdyz takhle reagujete? nechapu ... lidi Vaseho razeni nemaji reagovat, kdyz nechteji poradit ...

Od: pt®
Datum: 20.07.13 18:26

Asi zde nechodí tolik "samiček", aby Vám poradily, jak udržovat vztah se zadaným mužem. No, a někteří "samečci" Vám už poradili. - pt

Datum: 20.07.13 20:00

Hmm ,kvuli vlastnimu poteseni (hlavne kvalitnimu sexu) oblbujete vlastniho manzela ,ale hlavne vase mimi jak pisete, kolikrat jste lhala manzelovi ,ze musite zustat na prescas ,nebo ze jedete na sluzebku? manzela cert vem ,ale co dite? vy reknete diteti milacku musim do prace a prijdu pozdeji ,dite zasmutni ,ale vy mate plnou hlavu sexu a myslite jen na vase poteseni FUJ.

Datum: 20.07.13 20:15

bla bla bla.

To jsou rady vite k cemu.

Myslim ze se tazatetka nepta na nazor nevery.

Datum: 20.07.13 20:34

Ale co muze cekat?,rady jak podvadet ,a kde?

Datum: 20.07.13 22:14

Tazatelka zcela jistě očekává odpověď na to, nač se ptala. Toto je poradna pro jakoukoliv otázku, pokud se nemýlím. A tato pravidlům neodporuje. Nikdo nemá právo soudit ničí morálku, to je každého věc. A nikomu do tazatelčina života nic není.ˇAť si každý zamete před svým práhem a hodí kamenem tem, kdo je bez viny a žije bezchybně. Prosím rádce, aby se drželi tématu a morální stránku věci neposuzovali ani neodsuzovali. Na názor se tazatelka neptala. Děkuji.

Pro tazatelku - v tomto ročním období se v přírodě jistě nějaký ten koutek, kde dva mohou mít soukromí, najde všude...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 21.07.13 10:23

Kdyz nemate radu, nereagujte vubec ... Vas nazor je nepodstatny...

doplněno 21.07.13 10:25:

Bylo pro tlustoprda ... manzela oblbovat nemusim ... o tom uz jsem se tu zminila, ale to je nepodstatny detail, nebot otazka znela jinak, ze.

Od: dzambulak
Datum: 24.07.13 23:35

Lidi jsou debilní, nechápou že "nevěra" je prostě někdy naprosto v pořádku... Bohužel Vám neumím poradit, jen se držtě

Od: dezz®
Datum: 04.08.13 09:52

Ups, člověk by nečekal tolik moralistů :-D Sama jsem velmi morální člověk, ale co se týče nevěry, jsem dost tolerantní, někdy se prostě stane.. Existují různé druhy vztahů, někdy s jedním člověkem umíme vycházet co se týče domácnosti a dětí, ale láska nebo intimita, nám s ním prostě nejde, zatímco s jiným partnerem, se kterým by zas nefungovaly rodinné záležitosti, je sex přímo božský.. Takže Vás chápu, ač sama nevěrná nejsem (můj manžel byl a byla jsem stejně tolerantní )

Co se týče místa - už tu mnozí poradili - auto, příroda. A to se zahrádkářskou kolonií také není marný nápad, také jsme kvůli dětem pořídili zahrádku (takže by to ani nebudilo podezření) a dali jsme do chatky, která tam byla, starou válendu, aby si děti měly kde odpočinout, takže tím by se vyřešily dallší záležitosti. Většinou tam nebývá elektřina, takže romantika při svíčkách, v zimě u kamen

Nebo jsem viděla ve sklepech paneláků přebudováno na klubovnu, ale záleží na čistotě sklepa a jeho velikosti

Ohodnoceno: 1x

Od: ruze®
Datum: 04.08.13 10:55

Chodíte k němu jen do kanceláře a máte z toho špatný pocit.Pánovi to tak asi vyhovuje.On moc neriskuje,nic do vás neinvestuje,to by mně tedy fakt nebavilo! V azylech pro zamilované po vás OP nechtějí a jsou k mání i za 500,- na 2 hod.,tak ať se pán taky trochu snaží a vy se určitě budete hned cítit lépe.Takhle to totiž vypadá,že vy ho chcete mnohem více,než on vás.

Od: mirka1
Datum: 04.08.13 15:41

To je otázka, divím se, že se vůbec ptáte na to kde máte s milencem souložit? No jako každý člověk, jak to dělají jiní, najdou si místečko, když se dva milují, kde se dá, aby je nikdo neviděl. Vy jste se spíš chtěla pochlubit s tím, že jste vdaná a máte milence. Já se svým milencem, když jsme neměli kde, tak jsme souložili v autě, v přírodě, občas jsme si pronajali na noc motel. Pak jsme si pronajali byt a hned jak jsme zavřeli, tak jsme se to dělali v prázdném bytě na zemi. Tak jsem to dělala já, když se ptáte jak to dělají jiní.

Od: dlouhonosasrsen
Datum: 04.08.13 16:07

Jednou jsem takhle načapal svoji s nějakým típkem. *zed* Takže píchat doma nedoporučuji, fakt né. To je první indície že jsou oba dost jebnutí na kebuli. A zkoušet *bezim* taky nedoporučuji, tedy pokud víte, že váš přítel je rychlejší, či tedy chlap. Nikdy jsem nepochopil, proč někdo nectí přísahu kterou složil při svatbě. Ono to taky může pak skončit dost blbě, jako v případě těch dvou hrdliček *ee**ee*

Jako soudce bych dával právo soudit tyhle ty prohřešky přímo protějšku... to by byla *haha*

Od: amanda*
Datum: 08.08.13 13:57
Ja bych vam radila najdete si nejake hezke a opustele misto v lese a tam se muzete. Poslouchat ptaky prirodu. Jo moje rada je bjezte do lesa

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.