Mlátí mě bratr

Od: Datum: 17.07.13 14:35 odpovědí: 11 změna: 03.04.14 18:30

Ahoj, je mi 13 a mám 11letýho bratra, který mě mlátí, slabá nejsem, ale on je celkem silnej a hlavně tlustej, takže když mě zavalí, nemůžu dejchat. Sestřenice se brácha bojí a já nevím co dělat aby se mě bál taky a nedovoloval si na mě. Když řeknu mamce že mě mlátí, vynadá mu a on to pak svede na mě že si začínám. I když se učim, on vleze ke mně do pokoje a začne mi střílet nerfkou do obličeje. Nejhorší je že to dělá když rodiče jsou v práci a když mu to oplatim, rozbrečí se zavolá mamce a mám 2 měsíce zakázanej PC. Jak mám teda zařídit, aby si na mě nedovoloval, stejně jako na sestřenici? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 17.07.13 14:40

No jo, puberta, z toho vyroste, jen doufám, že ti do té doby nějakým střílením nepoškodí oči. Je to trdlo a má telecí roky. - pt

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.07.13 14:53

Omotej si ho kolem prstu *smich*

Od: jjjj
Datum: 17.07.13 15:42

hele hloupý odpovědi si odpusť jo? vůbec to neni vtipný *cert*

Datum: 17.07.13 16:35

Ale on to myslel dobře .) Opravdu to někdy stačí.

Například když si najdeš nějakého koníčka, nebo když budeš chodit s kamarády ven, nebo zkrátka budeš dělat něco, co tomu trumberovi bude vratat v hlavě. Pak ho stačí jen trochu podráždit tím, že mu nic nepovíš a on začne dolejzat a v tom mu řekneš, že mu to povíš jen tehdy, když ti dá pokoj. Zkrátka zkus vymyslet něco, díky čemuž mu dáš důvod, aby si tě trochu víc vážil.

Já měl něco podobného s mojí sestrou. Pořád do mne ryla, hlavně před kamarády a mně to strašně dopalovalo. ale když jsem si pak našel uplně jiný kamarády, tak najednou za mnou lezla a ptala se kdo to je, odkud je znám a tak. A já jí trápil dost dlouho na to, aby si uvědomila, proč jí to nechci říct. Nakonec jsem jí pozval, představil jako svojí sestru a byl klid až do dneška :)

Ohodnoceno: 1x

Od: xixi*
Datum: 17.07.13 14:58

Proč si nedovolí na sestřenici a na tebe jo? Je sestřenice o tolik starší, silnější? Nebo to s ním umí zkoulet tak, že jemu se to ani nevyplatí ji otravovat? Zkus se s ní poradit, nebo okoukni jak se k sobě chovají. Pokud by to nešlo, v klidu bych vzal mamku stranou a promluvil si s ní, bez bráchy.

Od: kkddd
Datum: 17.07.13 15:40

ale ona je mnohem silnější než on a navíc mu jenom vyhrožuje, já když vhrožuju tak to nefunguje

Datum: 17.07.13 17:19

Je to asi o tom , co z Tebe vyzařuje. Ze sestřenice zřejmě respekt. Pokud si na ní Tvůj brácha nedovolí, sleduj, jak se k němu chová, jak s ním mluví, jak s ním jedná. A zkus to od ní odkoukat. Přece se nenecháš mlátit od bráchy. Zkus být přísnější a neústupná, pokud nemáš u rodičů zastání Ty, ale vždycky jen bratr. Zkus říci - uděláš to ještě jednou a vlepím Ti jí takovou, že budeš koukat. A klidně si žaluj. O to budu příště přísnější, když nevíš, jak se ke mně máš chovat. Nesmíš mu ukázat že se ho bojíš. Je třeba, aby se naučil respektovat on Tebe. Ono to opravdu není o síle, ale o tom, jaký máš u bráchy respekt. Mezi sourozenci jsou rozepře všude, ale že by ses musela nechat dát mlátit, či šikanovat a ještě za to být trestána, to ne. Tvař se přísně a opravdu bojovně a když to nepomůže, vážně si pohovoř s rodiči. Ti by měli bráchovi domluvit a říct, co si k Tobě nesmí dovolovat a za porušení také potrestat někdy jeho. Nedej se, držím Ti palce. A když všechno selže, pak mu řekni, že budeš žalovat sestřenici...;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.07.13 17:22

Už kdysi platilo heslo: V JEDNOTĚ JE SÍLA. Domluv se na něj se sestřenicí, budete na něho dvě a až rodiče nebudou doma, šoupněte na něj deku a pořádně ho zvalchujte. Zaslouží si to, když je tak surový. A pak mu řekni, že určitě bí, za co to má a jestli bude žalovat, že slízne dvakrát tolik. To by bylo, abyste nedokázali umravnit jednoho agresívního spratka! *bzum* Jaga.

doplněno 17.07.13 19:44:

Pardon, NEDOKÁZALY...jste přece dvě děvčata...:)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.07.13 22:47

Pořiď si za pár korun skrytou kameru, na aukru je jich plno, vypadají jako přívěšek na klíče. Tu si v klidu někam polož a nahraj na ni co se opravdu děje. U některých je automatické nahrávání. Důkaz je někdy nejlepší přesvědčovací metoda. A když začneš chodit do karate a trénovat i doma v pokoji, třeba s boxovacím pytlem, tím taky nic nezkazíš :)

Od: pomoc*
Datum: 03.04.14 17:50

mě mlátí taky brácha ale úplně surově začne po mě házet věci a mlátí mě do krve jen kvůli tomu že chce abych po něm uklidila piškoty a když to řeknu rodičum tak oni mu akorát vynadaj nedaj mu zaracha nic a on to chudáček ještě svádí na mě prosím pomocte co mám dělat je mu teprve 10 ale i tak má strašnou sílu dneska mám úplně červenou ruku na zádech mega krvavej šrám a na stehni velkou modřinu

Od: lll
Datum: 03.04.14 18:30

Když začne,flákni mu pořádnou facku.Pak parchant dostane respekt.Ale musíč začít fackovat dřív než tě zavalí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.