Ohlodaná kost

Od: Datum: 11.07.13 16:03 odpovědí: 4 změna: 11.07.13 18:33

Někdo mě hodil přes plot na zahradu hovězí ramenní kost.Kost byla úplně vybělená bez jakýchkoliv tkání a šlach.Přemýšlím o nějaké symbolice.Připadá mě dost divné,že jen tak náhodou šel někdo kolem mé zahrady a jen tak hodil upravenou kost přes plot na moji zahradu kde mám chatu.Pochopil bych třeba plechovku,lahev nebo něco co se nachází v okolí,ale tohle mě vrtá hlavou.Nemáte nědo tušení coby to mohlo znamenat?

Děkuji předem za Vaše názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.13 17:18

Nevíme kdo jsi? jakou máš minulost a tak podobně, co děláš, jak se chováš k okolním lidem, s kým se stýkáš, jako myslím společnost, a podobně.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.07.13 17:35

Ahoj. Víš, třeba to všechno jen moc prožíváš. Ber to z tý lepší stránky. Naopak, měl jsi moc velký štěstí proto, že někdo našel právě už ohlodanou kost a ne nějaký neodmasený, smradlavý, plný červů kus nějakého hovězího dobytka. Že měl po ruce zrovna tvůj plot, byla určitě pouhá náhoda. Spousta věcí se dá nějak přijatelně vysvětlit. Kdybys měl nějakého domácího mazlíčka, nejlépe hafana, krokodýlka a nebo hyenu, ten by měl z kostičky radost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 11.07.13 18:02

Někdo třeba přehnal aportování.

Zdravím ))

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 11.07.13 18:33
avatar

Dobrý den, máme u domu předzahrádku a také tam občas něco zahozeného najdu. Mám teorii, že když se chce člověk něčeho zbavit, tak to udělá tak, aby už se to nemohlo vrátit nebo, aby se on pro to už nemohl vrátit - musí to dostat daleko nebo za nějakou překážku. Ve Vašem případě bych tipoval na kost, kterou někdo nalezl v lese, chvilku ji nesl jako trofej, aby později usoudil, že ji nepotřebuje a tak ji zahodil. Zahodil tak, aby už se nemohla vrátit do jeho života a byla nedostupná. Symbolika stejná jako u plechovky nebo láhve - tedy žádná. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.