Lázeňská léčba

Od: Datum: 06.08.13 16:23 odpovědí: 3 změna: 06.08.13 20:04

Když napíše třeba neurolog, nebo jiný odborný lékař návrh na křížkové lázně, musí další papíry vypsat ještě praktický lékař? Nebo stačí jen ty od odborného a posílá se to na zdr. pojišovnu, zda návrh schválí? Děkuji všem zkušeným lázeňkářům. a jak dlouho to trvá, než to schválí pojišovna? Děkuji všem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.13 17:20

Návrh na lázně vypisuje obvodní lékař dle návrhu odborného lékaře a pak se to posílá na pojišovnu ke schválení.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.08.13 18:07

Pokud neurolog vypsal návrh na papír na jakém má být, tak ušetřil obvodnímu práci a ten už nemá co vypisovat, pokud jen do zprávy napsal, že lázně navrhuje, musí papíry vypsat obvodní. Cca 2-3 měsíce, jak kdy. I mě jednou neurolog napsal lázně přímo a k obvodnímu jsem už nešla.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.08.13 20:04

Lázně jsem řešil nedávno s máti,odborný lékař napsal odborný posudek,který zaslal praktrickému lékaři,ten poslal žádost a revizní lékař to posoudí a napíše výsledek,či ano nebo ne nebo s částečným placením atd..Trvalo to cca měsíc.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.