Jsem mu lhostejná,i tak žárlí na mé kámoše

Od: Datum: 07.07.13 10:05 odpovědí: 6 změna: 07.07.13 16:25

Po cca 3 měsících vztahu si připadám, že jsem svému příteli totálně ukradená, už jsem ho neviděla přes týden, spíš si píšeme smsky, ale je to slabota cca 5až10 - v začátních jsme si psali i 200 smsek a ještě k tomu jsem se daleko víc vídali - i 3x za týden. On je totiž trochu misantrop, což chápu, také bych ho nechtěla vídat denně. Předevčírem mi napsal, že je k tomu asexuální impotent - což k sobě nepasuje - asexuál nechce a impotent chce, ale nemůže :(. Včera mi napsal, že do pondělí nechce nic řešit, myslel teda náš vztah, že uvidí v pondělí, jestli na mne bude mít náladu a ještě mne večer požádal, abych mu dnes nepsala. Když jsem mu odpověděla, že budu mít stejně nějaké srazy s kámošema, na to poznamenal - Ty jsi samý sraz - fajn. Což mi připadá jako náznak žárlivosti, ale přitom už mu přes týden nechybím. Jak byste to viděli vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.13 10:12
avatar

Já v tom žárlivost nevidím. Lhostejná poznámka, nic víc. Těch témat jste zde založila již dost a zdá se, že vidíte problémy tam, kde nejsou. Chápu, že je pro Vás těžké připustit si pravdu, ale ten nezájem ze strany Vašeho přítele je zřejmý...Zde není co řešit. Kdyby o Vás stál, choval by se jinak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.13 10:16
avatar

Lena, udělejte si doma oltáříček a každý večer poklekněte a poděkujte, že to dopadlo takhle v klidu. Že on dělá všecko pro to, abyste se v klidu rozešli. Nekomplikujte to, pohlaďte svou uraženou ješitnost a přijměte to. Někdy se říká, že vzplál jako vích. Tedy pletenec ze slámy, fjuu a zůstane hromádka popela. To se stalo s jeho láskou. Konec, ámen, finíto. *hej*Narovnejte se, namalujte se, koukněte s úsměvem do zrcadla jak jste pěkná holka. Co víc si přát?! Jedna epizoda skončila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.13 10:23
avatar

Řešíš tenhle vztah už dva měsíce. Asi ti nějakým způsobem vyhovuje. Tohle si musíš ujasnit především ty sama, to za tebe nikdo neudělá. Nikdo jiný nezná ty drobné detaily, které jsou sice malé, ale umí mnoho napovědět. Zkus se zamyslet nad tím, co vlastně od přítele požaduješ, co očekáváš od vztahu s ním, jaké jsou předpoklady žít s ním do budoucna, co jsi schopna a ochotna mu dát a tolerovat a co naopak on tobě. Každý vztah ti může dát nějakou životní zkušenost, ale na druhou stranu tě může o mnohé ochudit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.07.13 13:50
avatar

200 SMSek svědčí spíše o tom, kolik kdo má volného času, než o kvalitě či intenzitě vztahu.

Ani já to nevidím na žárlivost. Celkem lhostejná poznámka podle mne signalizuje spíše nepříliš vysoké mínění o Vašich kámoších.

I na mne to působí dojmem, že se snažíte řešit něco, co žádné řešení nemá.

Nemá-li o Vás Váš přítel už zájem, bylo by rozumnější přestat se mu vnucovat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.07.13 15:10
avatar

Není na vás žárlivý, podle mě jste mu lhostejná a zájem o Vás nemá. Tak pokud tam jsou z Vaší strany jěště nějaké vazby, ukončete to a buďte ráda, že všechno dopadlo hladce. Pořád lepší, než nějakou divočinu. A uvidíte, že si najdete někoho, kdo Vás bude mít opravdu rád. Tady by to stejně dobrotu nedělalo. Jaga.

doplněno 07.07.13 15:13:

Ani 200 a víc esemesek nedokáže udržet a zpečetit lásku. My si se svým dědou v 70. letech neposlali nikdy esemesku žádnou /vidíte, o co jsme byli ochuzeni?/ a naše manželství trvá bezmála 40 let. Takže tvrdím, že v esemeskách to zaručeně nebude.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.07.13 16:25
avatar

po trech mesicich se takhle chova,,,?Co potom za pul roku, jestli nenaznacuje ze o vas nestoji, pryc od nej

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.