Můžu být strážný anděl

Od: Datum: 06.07.13 21:48 odpovědí: 3 změna: 06.07.13 23:47

Nedávno, se mi stala velice divná příhoda. Podle přítelkyně jsem usnul a vůbec mě nemohla probudit už chtěla volat sanitku, mě se zdálo že jsem někde jak na kolotoči a viděl jsem světla, když jsem se probudil byl jsem prý bledý doslova jak stěna. Dnes mi maminka říkala že přesně v tu dobu kdy já jsem "usnul" se dívala na televizi a podřimovala a vyděla mě a slyšela jako bych stál vedle ní a říkál jsem "ať jde zkontrolovat táty že mu něco je" děsivé je že tatínek na zahradě zkolaboval ... zachranář říkal že je obrovské štěstí že mámu napadlo jít na zahradu protože to bylo doslova za minutu dvanáct. Co se to stalo je možné prožít takéto blízké setkání , prožili jste něco podobného, mohu být tátuv "stražný anděl" *nevi* ať to bylo cokoliv zachránilo to život tátovi, který včera slavil 65 narozeniny.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.13 21:50

ano , nektere teorie toto potvrzuji ...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.07.13 22:06

Souhlasím, denodenně se stávají situace, které nelze rozumově vysvětlit. Tvá indispozice může být náhodná - tj. že nemá žádnou spojitost s hlasem, který "nabádal" tvou maminku. Jsou známy případy, kdy osoba disponuje vědomostí (např. zprávou), kterou ji nikdo nesdělil a nikde ji neměla možnost slyšet. Z čehož plyne, že existuje něco jako "komunikace na dálku".

Ohodnoceno: 1x

Od: prostemanik
Datum: 06.07.13 23:47
Už se mi také stalo něco podobného... Nepamtuji si přesně kdy sr to stalo, bylo to MS v hokeji , kde vyhrálo Rusko , druzí byli Slováci, myslím ze před dvěma lety ale nevím. Ale zpátky k věci: noc před zápasem Česko : Slovensko se mi zdál sen. V tom snu jsem přišel do obýváku, kde seděl můj děda a taťka a koukali se právě na zápas Česko : Slovensko. Zeptal jsem se dědy, kolik zápas skončil a on mi řekl, ze Slováci vyhráli 1:3. Ráno, když jsem se probudil , jsem ten den nebral moc vážně, jenže když skončil hokej a já si uvědomil, ze Slováci skutečně vyhráli 1:3 byl jsem docela šokovaný. Je to něco podobného. Něco jako vesteni.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.