Jak bych to měla udělat?

Od: Datum: 02.07.13 20:02 odpovědí: 11 změna: 03.07.13 07:06

Ahoj, líbí se mi jeden kluk od nás ze školy. Moc se spolu nebavíme jen já k němu někdy příjdu a zeptám se ho co dělá apod. Na FB Si normálně píšem, lajkuje mi statusy a já jemu (celkem vtipný :D ) . Ale je tu problém, u nás ve škole máme kozatici která vždycky každýho kluka zbalí, i když ho nemá ráda, prostě jen tak, do zásoby, když jí nasereš na toho kluka se upne .. Pak se to nějak dozvěděla a ten kluk už ví že se mi líbí.. Dokonce sem nasadila kámoše aby mi okomentoval status aby žárlil. Já nevím co mám dělat, co doporučíte?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 02.07.13 20:23
Jsou prázdniny tak ho vezmi ven na zmrzlinu a budeš mít před kozaticí náskok
Ohodnoceno: 3x

Od: jogule
Datum: 02.07.13 20:30

Noo.. Na to se neodvážím vždyt vůbec nevím jestli se mu aspon trošku líbím když on už to ví

Datum: 02.07.13 20:32
Aspoň budeš vědět na čem jsi. Kdo se bojí nesmí do lesa. Jestli to bez něj dva měsíce vydržíš tak to zas tak žhavý nebude...
Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.07.13 20:28

V sousedním dotazu se právě řeší, že na kozách až tak nezáleží :)
https://www.poradte.cz/nejen-…5903-mela-bych-se-stydet.html

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.07.13 20:31
:-D to je zase den, včera spermie na plovárně a dnes kozatice

Datum: 02.07.13 20:31

No, ale tomudle klukovi celkem záleží.. :D

Datum: 02.07.13 20:33
Tak to bude nějaký nadrženec, s ním moc štěstí nenajdeš...

Datum: 02.07.13 20:37

On není takovej ale kdo by nekoukal do výstřihu když se mu nabízí před nosem, chytá ho za ruku a furt si s ním "hraje" sem ještě na základce tak "hraje" jen běhání po chodbě atd. :D

Od: askmenow*
Datum: 02.07.13 21:48

Četla jsem všechny příšpěvky výše a přikláním se k radě vytáhnout ho teď o prázdninách, co nejdřív, na zmrzku, nebo prostě někam ven. Jít ven není nic světborného, není to yznání lásky. Prostě jen někdy, až si budete psát, se ho zeptej, jestli nepůjdete spíš pokecat osobně ven, když je pěkně, že je škoda sedět u počítače. Což je pravda :) Jen to neříkej v hnusný deštivý den :D Když nebude mít čas, řekni, že můžete někdy jindy. Za pár dní se můžete zkusit na někdy domluvit. Když se bude zase vykrucovat (pokud nebud emít pádný důvod), kašli na to. Když ne, máš šanci :) A i kdyby z toho nic nebylo, budete třeba kámoši.

To, že má prsa neznamená, že ty ho neokouzlíš tím, že jsi zábavná a tak dále. Navíc i tobě se ještě zvětší, co ty víš, třeba za rok budeš mít výstřih plnější, než ona ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.07.13 06:04

Já bych ho vytáhla, ale je problém že on neodpovídá a není často na FB nebo na jiných sítích. A taky jsem napsala na FB jeden status který byl právě o něm a on to pochopil dobře a okomentoval mi ho způsobem že to pochopil že je to o něj. Tak jsem nasadila toho kámoše aby tam napsal taky to samé jako on. Ted mi neodpovídá..Ale díky za radu :)

Datum: 03.07.13 07:06
Jestli neodpovídá tak ho noc neuhanej, počkej si až si budeš jistá, že je online.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.