Sucha pochva

Od: Datum: 02.07.13 13:09 odpovědí: 2 změna: 02.07.13 13:32
Ahojky, ma takove dva problemy, nejde mi zvlhnout. S pritelem jsme zacali se sexem asi pred ctyrmi mesici a jeste se nestalo, ze by do me proniknul bez lubrikacniho gelu. nekdy to nejde ani s nim. jsem uplne sucha, presto ze me pritel vzrusuje. je mozne ze za to muze vytok, ktery mam? trpim na nej uz od te doby co jsem dostala prvni menstruaci, bohuzel jsem jeste neprisla na to co by mi na ten vytok pomohlo, u doktora jsem s tim byla, ale taky nic, pry je to normalni, tak nevim.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.13 13:32

Zajdi si s tím k ženskému doktorovi. Vím, akorát, že některé, ženy, dívky mají problém s vlhkostí, partner se můůže i podřít :D, v takových případech je opravdu dobrý lubrikant :D

Ohodnoceno: 0x

Od: pb®
Datum: 02.07.13 13:32

Výtok, pokud nesvědí a nezapáchá, je opravdu normální. Některá žena ho má víc, některá míň, výraznější je v době ovulace nebo v těhotenství. Je to přirozená součást samočistící schopnosti vagíny. Problém se zvlhnutím vagíny při sexu může být hormonální, hodně by o tom mohly vyprávět ženy po přechodu. Také to může být způsobeno braním některých léků, třeba léky proti alergi vysušují sliznice a nevybírají si, které sliznice. Ale nejvíc sázím na nízký věk a tedy nezkušenost a neznalost svého těla. Přítel Vás vzrušuje, tedy jako že jste vzrušená a máte orgazmus, ale bez potřebného zvlhnutí, nebo Vás vzrušuje, jako že dělá to, co by Vás mělo vzrušit? Co při masturbaci, tam také nedochází k zvlhnutí?

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.