Objednávání přes internet

Od: Datum: 01.07.13 18:59 odpovědí: 7 změna: 02.07.13 09:20

Ahoj, potřebuji poradit s objednáváním přes internet - ještě nikdy jsem si nic sama neobjednávala a nevím, jak je to s doručením. Chtěla bych, aby mi balík přišel na poštu, ale obchod to nenabízí, nebo jsem si toho nevšimla. To se musí někam uvést? Nebo když by mi to měli dodat domů, co když v tu dobu doma nebudu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.13 19:04
avatar

Nějaký způsob doručení tam určitě bude, a nejspíš i ta pošta. Jenom jsi asi špatně hledala. Pokud nebudeš doma, pošta ti nechá ve schránce lísteček, se kterým si dojdeš pro zásilku na poštu. Balíkové firmy (např. PPL) ti dají předem vědět, kdy přijedou, a obvykle se s nimi dá i domluvit na určitý čas.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 01.07.13 19:54
avatar

Některé eshopy opravdu poštu nevyužívají, v tom případě se s nimi zkusím před nákupem dohodnout na výjimce (občas to vyjde) nebo nakoupím jinde. Kurýrní služby jsou pro mne většinou nepřijatelné právě kvůli způsobu a času doručení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.07.13 19:56

U České pošty pokud nebudete doma, tak se zásilka uloží na poštu. U PPL atd. vám přijde zpráva pokud nebudete doma, tak si to můžete doručit třeba do práce. Ještě některé přepravní služby volají, tak se s nimi domluvte na místě doručení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 01.07.13 21:11
avatar

Dejte link na ten eshop. Mrkneme na to.

Jinak z PPL mi vždycky volá řidič, jestli budu přibližně v tu a tu dobu, tam kde jsem udal, pokud jsem jinde, není problém změnit čas i místo doručení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 01.07.13 21:20
avatar

Problém nastává, pokud třeba popojíždím po Praze, nebo pokud jsem v rajónu jiného řidiče...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavel13*
Datum: 02.07.13 08:08

My objednáváme vždy PPL a funguje to skvěle vždy zavolá a některé obchody např. Kupoval jsem si hru a den po objednání mi přišel jako v jakym depu to je jestli už to dávají řidiči a druhý den ráno mi poslali graf kdy je největší pravděpodobnost že přijede prý okolo 4 hodin. Přijel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.13 09:20

Solidní obchody dávají na výběr způsob dopravy. Pokud to nenabízí, je to trošku varování a osobně bych se podíval po konkurenci.

Jinak pošta ti balík doručí domů, když tam nikoho nezastihnou tak nechají lístek a dojdeš si to přebrat na poštu nebo jim zavoláš a oni ti to přivezou druhý den znova domů. Přepravní společnosti to to také dovezou domů, předem by ti měli ale zavolat a domluvit se na čase v kolik hodin na té adrese budeš aby tě zastihli.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.