Více milování ve stáří

Od: Datum: 01.07.13 11:17 odpovědí: 2 změna: 01.07.13 14:03

Dobrý den. S přítelkyní mám hezký vztah. Při milování máme oba vyvrcholení. Ale má potřeba milování je větši častěji. Chtěl bych se zeptat někdy si to udělám masturbací sám muže to mít pro mne horší pruběh v milování s přítekyní později nebo naopak? Je mi 58let. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 01.07.13 12:00

Zdravím:)Jen tak na okraj-poslední dobou je zde poměrně často dotazujících pánů,kteří nám oznamují věk "58"let,zajímavé*nevi*Nevidím vliv masturbace jako škodlivý,a to v tom smyslu,že by měl být posléze sexuální akt s partnerkou horší.Spíše naopak,masturbace jako taková je pro lidský organismus velice zdravá ;)http://xman.idnes.cz/masturba…s-/xman-sex.aspx?c=A100329_13

doplněno 01.07.13 13:52:

Milý pane,odkaz sice nefunguje*hi*ale,myslím,že to nijak nevadí-znovu opakuji-masturbace je naopak zdravá,jak na duševní zdraví/odbourává stres/,tak i na kardiovaskulární systém*hej*

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 01.07.13 14:03

Dobrý den, jenom doplním, že masturbace u starších pánů je prý i vhodná prevence rakoviny prostaty.

Ano, někdy je třeba se pro zdraví i obětovat a stojí to hodně sil a námahy. Tak to berte, jako zdravotní masáž. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.