Kde seženu tyto žabky?

Od: Datum: 30.06.13 16:23 odpovědí: 8 změna: 01.07.13 17:52

Ahojky, nevíte někdo, jestli se dají sehnat v ČR tyto žabky? Můžete si zvolit z několika barev a nápisů. Z ameriky by mi vyšly na 700 i s poštovným, což je fakt hodně, na netu jsem z čr nenašla.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.13 18:06

Omluvám se, že neodpovím na dotaz,ale lékaři říkají,že žabky jsou nezdravá obuv a ničí se v ní nohy. :(

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.06.13 18:11

Celé mládí jsem vnich prochodil a nic nepozoruji

Datum: 30.06.13 19:22

Doma je nosím nepřetržitě, venku v létě už nějakých 40 let. Dokonce jsem v nich v mládí s oblibou i řídil motorku "pionýra". Problém s nohama (na rozdíl od jiných částí těla:D) nemám.

doplněno 30.06.13 19:24:

Samozřejmě je nesmíte kupovat u Vietnamců, či v Kauflandu.

Od: wamp®
Datum: 30.06.13 19:26

Ahoj:)Sice je tam psáno:"Chtěli by jste taky takové?"Ale nevím,kde je hledat,snad si poradíš*nevi*http://www.jenproholky.cz/lol/6738-obrazek-dne-bozi-zabky

Datum: 30.06.13 22:17

Tady máš spoustu dámských žabek, stačí si jen vybrat http://damske-zabky.heureka.cz/ , navíc ty na tom obrázku vypadají, že moc nevydrží..

Od: luli
Datum: 30.06.13 22:46

1) ptala jsem se, kde sehnat tyto žabky, ne jestli ničí tento druh bot nohy!

2) jsem myslela, že je jasné, že mi jde o žabky, které nechávají stopy s nápisem...achjo..

Od: wamp®
Datum: 01.07.13 14:30

Děvenko,tak abychom si to ujasnili-mohla by jsi za naši snahu v prvé řadě poděkovat,a za další-víš co?Najdi si je tedy sama,když je to ták jednoduché...ááách jóóó*bum*

Datum: 01.07.13 17:52

Tak tentokrát se musím tazatelky zastat. Ona se opravdu ptala na to, kde sehnat ty konkrétní žabky a z dotazu je celkem zřejmé, že jí jde právě jen a pouze o tyto konkrétní. Takže všechny odpovědi, které jsou o něčem jiném jsou v podstatě zbytečné a tazatelka nemá důvod děkovat za něco, na co se neptala.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.