Neplatí za fakturu

Od: Datum: 28.06.13 18:12 odpovědí: 2 změna: 15.07.13 09:21

Dobrý den,stavební firma mi dluží cca 128.000.kč,za stavební práce na stavbě hotelu,který stavební firma jako generální dodavatela a vše řeší s dotacemi z EU.Dluží mi už 7.týdnu a dle mých informací dluží jak ostatním řemeslníkům,tak i dodavatelům stavebního materiálu.Mám podezření,že je tam nějaky bíly kůň,který má "možnosti" jak zajistit ony dotace,a nechává jsi za to zaplatit,protože na stavebním povolení na stavbě je jméno konrétního člověka,který s tou stavební firmou nemá nic společného.Firma je z Prahy a dotyčný je z Mostu.Mám dotaz,jak by jste tuto situaci řešili,mam čekat až na mě přijde řada?nebo podat na ně žalobu za neplnění smlouvy o dílo,kde byla uvedena splatnost faktury,nebo dát návrh na insolvenci,dluží více firmam a řemeslníkům.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 15.07.13 05:06

Poradím dát návrch na insolvenci a zastavit práce (to bych udělal já ,ale zvašte tento krok protože po tomto kroku končíte na zakazce)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.13 09:21
avatar

Zašla bych se poradit s advokátem. Zváží všechny možnosti, navrhne pro Vás postup, vše zváží a zhodnotí Vaše šance na úspěch, až se seznámí s celou věcí podrobně a bude mít od Vás více informací.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.