Jak se mám uzdravit?

Od: Datum: 28.06.13 17:38 odpovědí: 7 změna: 29.06.13 10:42

Dobrý den nedávno mi bylo špatně.Trvalo to asi 2 týdny.Měla jsem střevná potíže , zvýšenou teplotu a bolo mi nazvracení.Proto jsem šla k doktorce .Brala mi krev a druhý den jsem jí přinesla moč. Na nic nepřišla .Tedˇ je mi celkem už dobře ale někdy mě bolí hlava je mi na zvracení a jsem pořád unavená , takže chodím spát i odpoledne.Za 10 dní jedu na letní tábor a byla bych nerada , kdyby mi tam bylo špatně .Myslíte , že se do té doby uzdravím , když doktorka nic nezjistila? A co mám udělat pro to aby mi bylo dobře a nebyla nemocná? Děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: xixi*
Datum: 28.06.13 19:27

Nevím kolik je ti let, ale nemůžeš být těhotná? ;) Podobně bylo nedávno manželce a ted je v pátém měsíci :D

Pokud je toto vyloučené, běž znovu k doktorovi a nenech se odbít, trvej na dalších vyšetřeních, odběrech atd. Normální to určitě není.

Ohodnoceno: 0x

Od: katykaty*
Datum: 28.06.13 20:15

Těhotná určitě ne je mi 14 . PS : U doktorky jsem už byla a nic nezjistila už mi je trochu líp ale někdy je mi na zvarcení a bolí mě hlava.

Datum: 28.06.13 21:04

Na dálku nikdo diagnózu nestanoví, opravdu budeš muset znovu k doktorovi a nenechat se odbýt.

Pokud by v tom lékařka nechtěla nic další ho dělat, změň ji.

Datum: 28.06.13 21:59

a neměla jsi klíště?

Datum: 29.06.13 10:38

Klíště jsem neměla.

Od: uska®
Datum: 28.06.13 22:50

Únava a bolest hlavy také může být z nedostatečného příjmu tekutin. Co jíš? Nedržíš dietu? Jíš pravidelně? Kolik toho vypiješ za den?

doplněno 29.06.13 13:58:

aha - nožná bude po problémech, když se polepšíš. Ráno si nachystej 3 litrové láhve s různými obsahy a šup s nimi do lednice. Večer musí být prázdné, tak jedinně se pohlídáš kolik vypiješ. Různorodá, pravidelná strava je základ. Hurá do toho a bude bezva tábor.

Datum: 29.06.13 10:42

Je pravda, že piji málo asi tak 1 litr deně . A pravidelně moc nejím.Dietu nedržim.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.