Prechod k vodafone

Od: Datum: 27.06.13 12:56 odpovědí: 2 změna: 27.06.13 13:29
Jak funguje prenos cisla od O2 na vodafone? Co vse me ceka? Dik
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.13 13:11
avatar

Dojdeš do Vodafone pobočku vyplníš formulář a oni se o vše postarají sami do 1 měsíce. Nesmíš, ale mít ještě nějaký trvalý závazek u O2 (smlouva na 12-24 měsíců) pak nastávají komplikace. Ještě bych před tím zkusil poškádlit O2 jestli nenabídne nějakou extra výhodnou nabídku

Ohodnoceno: 1x
 
Od: koukolik
Datum: 27.06.13 13:29

Záleží na tom, jestli jde o předplacenku nebo tarif s měsíčním paušálem. V prvním případě navštívit pobočku Vodafone, oni přenos nastartují a přidělí tzv PAC kód, se kterým zase navštívíš pobočku O2, aby to nastartovali i u nich. Toto by mohlo proběhnout relativně rychle.

Jestli je to tarif, tak stejně jako v prvním případě, ale je nutné ještě zaslat na O2 písemnou výpověď smlouvy. To může trvat nějakých pár dní navíc.

A jak psal kangaroo: nejdřív zavolat na infolinku O2, že máš takovou a takovou nabídku od Vodafone, jestli ti dají stejnou. Možná překvapí. V průběhu převodu se stejně ozvou, budou ti přechod rozmlouvat a nějaké nabídky dají.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.