Bezplatná inzerce v zahraničí

Od: Datum: 27.06.13 08:24 odpovědí: 7 změna: 08.07.13 09:18

Dobrý den,

hledám inzertní weby v zahraničí, kde mohu vložit zdarma inzerát, že hledáme odběratele respektive velkoobchod nebo distributora vlhčených ubrousků a balzámů na rty. Zatím se mi podařilo najít pouze takovýto web v Rakousku : www.willhaben.at Snažím se najít i v dalších zemích EU, ale zatím jsem žádný další nenašel.

Mohl by mi někdo poradit a poslat odkaz na tyto inzertní weby kde je možné vložit takovýto inzerát zdarma?

Děkuji a přeji vám všem pěkný den.

Arnošt

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.13 09:36

Žádný rozumný velkoobchod nebude neustále projíždět "inzerci zdarma" a hledat nové malé obchodníčky co by od něj odebírali zboží, natož pak pokud by šlo o obchodníky ze zahraničí. Musíš si je najít sám, přímo je oslovit a i pak nemáš velkou naději že se s tebou budou chtít bavit.

Ohodnoceno: 0x

Od: aarnost
Datum: 27.06.13 15:07

Váš názor je správný. Je to jen jedna z cest, proto hledáme právě takové inzertní weby. Možná se to zdá divné, ale v ČR není problém řešit poptávky a nabídky s velkoobchody přes http://www.epoptavka.cz/. Proto chceme vyzkoušet i tuto inzertní cestu v zahraničí, jen se nemůžeme dopátrat právě takových podobných webů.

Arnošt

Datum: 27.06.13 15:54

Tyhle systémy znám, ale také vím jaké často zcela nesmyslné poptávky se tam zobrazují. Proto si myslím, že skutečně významné velkoobchody podobné systémy nemají potřebu sledovat...

Datum: 28.06.13 08:11

Máte pravdu, že občas se právě v těchto poptávkách objevují nesmysly. Vzhledem k tomu, že komunikujeme s hospodářskou komorou v Rakousku, víme, že právě asociace obchodních zástupců se zabívá vyhledáváním nových produktů, a to právě i na těchto webech.

Datum: 27.06.13 23:20

Zběžně jsem proběhla pravidla zmíněného webu a mám dojem, že i tam je taková reklama zpoplatněna.

Neuražte se, ale Vy pod kabátkem "poptávky po odběrateli/distributorovi" nabízíte své výrobky/zboží.

To je, pokud vím, všude bráno jako komerční nabídka podléhající zpoplatnění.

___ Zajímalo by mne, jak dlouho Vám tam tam inzerát zdarma vydrží.

doplněno 28.06.13 16:41:

Tomu nerozumím: K čemu je dobrá exkluzivita, když nic nechcete prodávat?

Datum: 28.06.13 08:17

Dobrý den, Váš názor není k uražení je to subjektivní pohled na formulaci. Pravdou je, že skutečně hledáme pouze a jenom zájemce o distribuci, kterému bychom mohli nabýdnout pro danou oblast či zemi exkluzivitu.

V žádném případě těmito sděleními neprodáváme zboží. Toto není náš záměr.

Hledáme pouze a jenom zájemce o distribuci, kterému bychom mohli nabýdnout pro danou oblast či zemi exkluzivitu.

Datum: 08.07.13 09:18

Pak si zalozte vlastni MLM sit v Rakousku, a pres ams.at hledejte zamestnance s upozornenim, ze jde o MLM. Protoze stejne jde o MLM v modre barve, podle vaseho popisu...

doplněno 08.07.13 09:25:

Z tohoto duvodu vam nepovim presne adresy, jenom jemne napovim, nastudujte si ovladani google vyhledavace. Je tam hodne funkci, pomoci nichz tyto adresy najdete do 10 sekund.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.