Oteklý prst

Od: Datum: 26.06.13 12:12 odpovědí: 7 změna: 30.06.13 11:52

Dobrý den,je mi 15 let.Dnes jsme ve škole hráli vybíjenou a já jaksi strčila prsty tam kam jsem neměla.Hned to začalo bolet a nadalo se tím hýbat,strašně to zčervenalo a ani né do 2min opuchlo.Začala jsem to ihned chladit.Učitelé mi to i svázali fáčem.Ovšem když jsem to teď sundala zdá se že to napuchlo ještě více a začíná to fialovět.Neporadíte jak se mám zbavit otoku?děkuju moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 26.06.13 12:33

Ahoj,Míšo:)Pokud s tím nemůžeš hýbat,tak se žádného otoku nezbavíš,jelikož to budeš mít evidentně zlomené!Šupej do nemocnice na rentgen *hej*

doplněno 26.06.13 13:24:

A copak by se stalo,kdybys měla na Hradě třeba obvaz nebo sádru?:DVždyť jsme pouze lidé,nikdo se ti nebude dívat na ruku,neboj...

Ohodnoceno: 0x

Od: misa188*
Datum: 26.06.13 13:11

No mi máme zítra slavnostní předávání vysvědčení na hradě a jak to říct zkrátka nechci tam mít sádru nebo něco viditelného.Myslíte,že to do zítřka vydrží?Děkuju moc za odpověd

Datum: 26.06.13 21:49

Míšo, myslíš, že je sádra nebo obvaz viditelnější než nateklá fialová ruka?

Kapka má prvadu, nic není důležitějšího než zdraví!

Od: xixi*
Datum: 26.06.13 12:42
Nejlepsi bude zajit k lekari jestli to treba neni zlomeny. Nechavej si vsechny lekarske zpravy. Predpokladam ze uraz je ve skole zapsany. Budes mit mozna narok na nejake plneni z pojisteni ktere ma pro takove pripady skola.

Datum: 26.06.13 12:56

Ježíš, někteří lidi jako by byli fakt z Marsu. Mazej s tím na urazovku, máš ho zlomený, nebo naštíplý. Na 3 týdny dostaneš sádru.

doplněno 26.06.13 14:02:

Aji kdybyste měli předávání na zámku, tak sádra ti přece v tom vadit nebude. Ti to špatně sroste a budou ti to lámat, ale hlavně že budeš na hradě bez obvazu. To je samozřejmě přednější.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.06.13 12:58

Míšo, určitě si zajdi na rentgen. Můžeš to být zlomené, může to být "jen" naražené, ale pomoct Ti dokáže jen lékař, aby se Ti ulevilo od bolesti a otok splaskl. Chladit ano, ale chce to opravdu lékaře. Určitě to nenechávej být.

doplněno 26.06.13 13:53:

Nic není důležitější, než zdraví. Ruka Ti do zítra určitě neupadne, ale také Tě nepřestane sama od sebe bolet. Je lepší se slavnostní akce zůčastnit s ošetřenou rukou, než s oteklou s modrými prsty, nemyslíš?

Od: misa188*
Datum: 30.06.13 11:52

S prstem jsem nakonec nic nedělala.Na Hradě jsem měla sice fialový prst,ale dnes už je to v pohodě.Otok mi zmizel a fialovění také.Jen to ještě trochu bolí,ale tak to už se přežít dá :D Zlomené to teda nejspíše podle všeho nebylo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.