Proč mi neustále smrdí z úst a žvýkačky

Od: Datum: 25.06.13 19:37 odpovědí: 6 změna: 26.06.13 08:00

Zdravím všechny uživatele poradte.cz.
Mám poměrně dost velký problém ohledně mých úst ikdyž si ty zuby čistím večer i ráno přibližně 3 minuty tak asi v 7:20 a třeba celý den nic nejím tak si třeba ve 12:00 dýchnu na ruce a vono je to snad horší než kdyby sem si ty zuby nevyčisti a když jsem jednou skusil ty zuby nečistit a dát si k té svačině něco menšího třeba rohlík s dušenou šunkou tak to zase až tak velká sláva nebyla ale furt to bylo o něco doopravdy jenom o něco lepší. Tak sem se chtěl zeptat vás protože předpokládám že nejspíš máte asi více zkušeností než 15 kluk jak by jste tento problém řešili vy.A ještě jsem se vás chtěl zeptat jaký máte názor na žvýkačky protože často svůj problěm řeším právě žvýkačkami ale když voni ty žvíkačky nejsou zrovna 2x levné.
Všem předem děkuji za vaše názory :)
PS:prosím nedbejte na můj pravopis ohled nejsem žádný svatoušek

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.13 19:45

Nejlépe navštívit sromatologa.Problém nůže být v zkaženém,či uhnívajícím zubu.Pak,pokud to nepomůže,postupovat dál.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.06.13 19:50

něco můžeš najít třeba i tady a jíst bys měl pravidelně

http://www.google.cz/search?q=z%C3%A1pach+z+%C3%BAst+site%3Adedekkorenar.cz

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.06.13 20:18

každopádne jíst se má nekolikrát denně. Občas se prostě nějaký ten zub kazí. . .

Od: rr*
Datum: 25.06.13 20:23

Zápach nemusí být z úst, může být i od žaludku (špatná záklopka)

Datum: 26.06.13 08:00

Špatná záklopka = reflux ;)

Datum: 25.06.13 20:26

Také zdravím. Nech si prohlédnout chrup, zda je v dutině ústní vše v pořádku. Pokud ano, pak na vině mohou být zažívací potíže..Tím, že celý den nic nejíte nic nevyřešíte. Ani žvýkačkami ne. Musí se najít příčina a ta se musí odstranit...

doplněno 25.06.13 20:46:

Tento problém netrápí jen Vás. Těch diskuzí zde bylo o tomto již několik. Mrkněte do nich a pročtěte si rady, keré v nich padly též:

#zápach+z+úst

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.