Jak napsat odvolání proti rozhodnutí

Od: Datum: 25.02.09 07:33 odpovědí: 1 změna: 22.01.14 11:19

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, hlásím se na univerzitu obrany jako voják z povolání, podstoupila jsem všechna vyšetření ve vojenské nemocnici, všude mi dali razítko schopna, a neprošla jsem až na základě výpisu z mé zdravotní dokumentace. Jenže problém je,že udaje, které tam jsou uvedeny.. např. že trpím dermorespiračním syndromem (což sem si zjistila na internetu,že je astma), jenže nikdy jsem se na nic takového neléčila. Taky jsem podstoupila operaci kolene a od té doby s tím nemám problémy, jenže pan dokror mi napsal, že s kolenem mám neustále problémy a že to je stav po operaci. Což taky není pravda. Ještě dopud jsem nepsala žádné odvolání, a nevím jestli mám prvně zajít za svojí obvodní lékařkou. Můžete mi poradit jak se takové odvolání píše? Je nějaký vzor?

Děkuji moc za vaší pomoc.

S pozdravem a přáním hezkého dne přeja Markéta


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: martini*
Datum: 22.01.14 11:19

V tom rozhodnutí budete mít nějaké poučení o tom, do kdy a kde je třeba podat odvolání. Nahoru na papír napíšete právě ten orgán, ke kterému se odvoláváte, nějakou spisovou značku nebo číslo toho rozhodnutí, pak to nazvete odvolání proti rozhodnutí toho a toho orgánu č... ze dne ... A následně popíšete to s čím a proč nesouhlasíte. Nezapomeňte datum a vlastnoruční podpis. Není to nic složitého. Ale za obvodní můžete zajít také, mohla by vám vydat nějaké to potvrzení, že jste se s astmatem nikdy neléčila a s kolenem problémy nemáte.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.